Danzel - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

i

Autor: Polsat Danzel wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16.

Danzel wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16! W finale powalił na kolana

2022-05-13 22:30

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 dobiegła końca. Po tygodniach zmagać utalentowanych gwiazd poznaliśmy zwycięzcę tej edycji programu. Został nim Danzel! Kiedy ogłoszono, że będzie jednym z uczestników, wiele osób nie wierzyło, że poradzi sobie w polskim programie. A jednak! Jak wyglądała jego droga do zwycięstwa?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 ma już zwycięzcę. Danzel przez wszystkie dziesięć odcinków zaskakiwał i zachwycał! Nie miał ani jednego słabszego dnia. Nie przeszkodziło mu nawet to, ze musiał śpiewać po polsku. Sprawdził się jako Ryszard Riedel z zespołu Dżem i napełnił „Nadzieją” jako Artur Gadowski z zespołu Ira! Natomiast w odcinku finałowym wyśpiewał zwycięstwo jako Czesław Niemen! Swoim wykonaniem utworu „Płonie stodoła” oczarował całe studio! Czek na 100 tys. złotych przekazał na rzecz Fundacji Polsat. Drugie miejsce zajął Andrzej Kozłowski, na trzecim uplasowała się Ania Rusowicz. Podium zamknęła Viki Gabor, zajmując czwarte miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Danzel - wiek, żona, piosenki, skąd jest, Pump It Up, Cleo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Danzel - zwycięski występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Danzel na finał wybrał utwór „Płonie stodoła”, legendy polskiej sceny muzycznej – Czesława Niemena! Po raz kolejny udowodnił, że świetnie sobie radzi ze śpiewaniem w języku polskim! Dał czadu i za to wykonanie otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco! – Pokazałeś, że jesteś wszechstronnym, mega fajnym, przyzwoitym człowiekiem! Daznel, to był zaszczyt Ciebie poznać! Gratuluję Ci tego ostatniego występu – powiedział Michał Wiśniewski – To jest zaszczyt móc Ciebie oglądać, cieszyć się Twoją charyzmą. Twoje zwycięstwo z językiem polskim jest dla mnie niewiarygodne! – podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?