“Arcane” powraca z 2. sezonem! Wiemy, kiedy nowe odcinki trafią na Netfliksa

i

Autor: Netflix “Arcane” powraca z 2. sezonem! Wiemy, kiedy nowe odcinki trafią na Netfliksa

Seriale

Jeden z największych animowanych hitów Netfixa coraz bliżej! Premiera jeszcze w tym roku

2024-06-12 16:46

Choć nie każdy miał okazję wtajemniczyć się w uniwersum popularnej gry League of Legends, nie przeszkadzało to użytkownikom Netflixa w wybieraniu tej pozycji, która w topowej 10-tce utrzymała się przez kilka tygodni. W sumie szacuje się, że Arcane, bo o tym serialu mowa, obejrzało łącznie około 2 milionów widzów.

Ponadto produkcja Riot Games na długo przejęła także czołówkę najczęściej wyszukiwanych hashtagów na Twitterze, a Instagram hulał we własnej interpretacji animowanych postaci przez wielu artystów. Nic więc dziwnego, że niemal od razu po zakończeniu emisji ogłoszono rozpoczęcie prac nad drugim sezonem.

Po trzech latach doczekamy się kontynuacji Arcane

11 czerwca na kanale League of Legends pojawił się oficjalny teaser zapowiadający drugą część nieustającego konfliktu pomiędzy Piltover i Zaun. Zwaśnionych mieszkańców obu miast będzie łączył ten sam cel – zażegnanie sporu i droga do porozumienia. Bohaterowie będą musieli postawić na szali własne wartości i dotychczasowy styl życia, a nawet swoich bliskich.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Arcane emitowane było w listopadzie 2021 roku i zamknęło się w trzech weekendach. Netflix dawkował nam emisję serialu w trzech aktach, a każdy z nich zawierał po trzy odcinki. Pierwotnie szacowano, że data nowego sezonu przypadnie na 2025. Spotkało nas jednak miłe zaskoczenie i niespodziewanie zostaliśmy poinformowani, że premiera nastąpi w tym samym roku. Niestety musimy wytrwale poczekać jeszcze kilka miesięcy, bo druga część pojawi się na naszych ekranach dopiero w listopadzie 2024 roku.