Tureckie seriale

Jak się kończy "Złoty chłopak"? Dramatyczny finał! Wyjaśniamy, co się wydarzy. Ferit umrze w ostatnim odcinku "Yalı Çapkını"?

Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Złoty chłopak"? Tylko u nas możecie sprawdzić, jak kończy się turecki serial "Yalı Çapkını". Dobrych wiadomości dla widzów jednak nie mamy. Na happy end nie ma co liczyć. Będzie dramatycznie do samego końca. Wyjaśniamy, jaki będzie finał "Złotego chłopaka".

Spis treści

  1. "Złoty chłopak" – o czym jest serial?
  2. Tak się kończy 1. sezon serialu "Złoty chłopak"
  3. Serial "Złoty chłopak" koniec. O co chodzi? Wyjaśniamy

"Złoty chłopak" – o czym jest serial?

"Złoty chłopak" (oryginalny tytuł: "Yalı Çapkını") to turecki serial, którego premiera w Turcji odbyła się jesienią 2022 roku. Telenowela opowiada historię bawidamka Ferita (w tej roli Mert Ramazan Demir) i koncentruje się na jego burzliwym związku z Syran (Afra Saraçoğlu). Młodzi zostają zmuszeni do małżeństwa, a widzowie mogą śledzić zawiłe losy rodu Korhan, którego członkiem jest Ferit.

Serial turecki "Złoty chłopak" okazał się wielkim hitem kanału Star TV i jedną z najbardziej udanych produkcji serialowych w sezonie 2022-2023 w Turcji. "Yalı Çapkını" zostało sprzedane do ponad 30 krajów, w tym również Polski.

ZOBACZ TAKŻE: "Zakazany owoc" koniec. Wyjaśniamy, co dalej z turecką telenowelą w Polsce

Tak się kończy 1. sezon serialu "Złoty chłopak"

"Złoty chłopak" to serialowa świeżynka prosto z Turcji, na zakup której skusiła się niedawno Telewizja Polska. Emisja 1. sezonu perypetii Ferita i Seyran rozpoczęła się w Polsce 28 sierpnia 2023 r., czyli nieco ponad 2 miesiące po emisji ostatniego odcinka w Turcji.

Turecką telenowelę emituje teraz od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00 telewizyjna "Jedynka".

Wielu miłośników tureckich seriali lubi wiedzieć, czy produkcja, którą zaczynają oglądać kończy się happy endem. Jak jest w przypadku "Złotego chłopaka"? Niestety, dla widzów mamy złe informacje. Finał serialu "Złoty chłopak" jest dramatyczny, a ostatni odcinek to typowy wyciskacz łez, który wbija się w pamięć na długo. Łzy będą się lać na ekranie strumieniami, dlatego i widzom polecamy przygotowanie chusteczek!

Czytaj też: "Złoty chłopak" traci widzów! Mamy 7 nowych tureckich seriali na jesień 2023

A zatem jak kończy się serial "Złoty chłopak"? My już obejrzeliśmy ten serial i postanowiliśmy podzielić się z naszymi czytelnikami tą wiedzą.

W dalszej części tego artykułu oraz w galerii zdjęć znajdziesz spoilery z ostatnich odcinków 1. sezonu "Złotego chłopaka". Czytasz na własną odpowiedzialność! Jeśli nie chcesz psuć sobie zabawy, zachowaj nasz artykuł "na później".

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Serial "Złoty chłopak" koniec. O co chodzi? Wyjaśniamy

Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Złoty chłopak". Seyran i Ferit wzięli ślub na początku 1. sezonu, ale długo w małżeństwie nie wytrwają. "Dopóki widzę przy tobie tę dziewczynę wiedz, że nie masz dziadka" – powie ostro Halis do wnuka w jednym z ostatnich odcinków 1. sezonu. Zdradzamy, że w połowie pierwszej serii Seyran i Ferit rozwiodą się, ale nie będą mogli bez siebie żyć. Zresztą tak jak Suna i Abidin! Siostra Seyran i ochroniarz Ferita zbliżą się do siebie, ale Kazim obieca swoje córki rodzinie İhsanlı. Suna ma zostać wydana za Saffeta, ale w dniu ślubu Ferit i Abidin porywają obie siostry i uciekają z nimi w bezpieczne miejsce. W tym czasie dziadek Saffeta i Kazim domagają się oddania dziewczyn - przybywają do rezydencji Korhanów, aby się z nimi rozliczyć.

CZYTAJ TAKŻE: Drugi ślub Ferita i Seyran. Tego nikt się nie spodziewał!

Porwanie sióstr zapoczątkuje w serialu "Yalı Çapkını" lawinę dramatycznych zdarzeń. W jednym z ostatnich odcinków 1. sezonu "Złotego chłopaka" zginie jeden z głównych bohaterów. Ferit po jego śmierci nie będzie mógł się pozbierać, ale Seyran będzie wiernie trwać u jego boku.

Groźby z bronią w ręku, wypadek i pogrzeb, próba ucieczki z kraju i wreszcie dramatyczny koniec. Po więcej szczegółów zajrzyj do naszej galerii. Tam krok po kroku wyjaśniamy, jak kończy się serial "Złoty chłopak".