Ina Sobala - wiek, wzrost, mama, ojciec, aktorka, Stulecie winnych, M Jak miłość, Kamil Szeptycki, Instagram

2021-05-24 16:16 Adrian Rybak
Ina Sobala
Autor: Instagram.com/ina_sobala

Ina Sobala to nowa gwiazda polskiej telewizji. To młoda aktorka, która niespodziewanie pojawiła się w produkcjach Telewizji Polskiej. Widzowie mogą ją znać z takich propozycji TVP jak Stulecie winnych czy M jak miłość. Wiele osób zastanawia się, kim jest nowa gwiazda. Zdradzamy informacje na temat aktorki.

Ina Sobala to nowa twarz w polskiej telewizji. Miała jednak szczęście, ponieważ wystąpiła w serialach, które cieszą się duża popularnością - Stuleciu winnych i M jak miłość. Dzięki temu szybko poznała ją duża liczba widzów. Aktorka przypadła do gustu widzom TVP, którzy zastanawiają się kim jest. Zdradzamy kilka informacji na temat jej życia. Niektórzy mogą być zaskoczeni choćby rodziną Sobali. Okazuje się, że wśród jej najbliższych znajduje się bardzo popularna aktorka.

Ina Sobala - wiek, wzrost

Ina Sobala urodziła się w sierpniu 1991 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 29 lat, ale już za kilka miesięcy będzie obchodziła okrągłe 30. urodziny. W internecie nie ma jednak potwierdzonych informacji na temat jej wzrostu, ale możliwe, że jest to 169 centymetrów.

Ina Sobala - mama, ojciec

Ina Sobala to córka bardzo lubianej polskiej aktorki. Jest to Małgorzata Pieńkowska, która od ponad 20 lat występuje w serialu M jak miłość jako Marysia. Jak więc widać, Ina poszła w ślady matki. Ojciec Iny także pracuje w mediach. To dziennikarz Jacek Sobala.

M jak miłość, odcinek 1593. Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko

Ina Sobala - Stulecie winnych, M jak miłość

Stulecie winnych i M jak miłość to dwa seriale, w których można było zobaczyć córkę Małgorzaty Pieńkowskiej. W pierwszym z nich Ina Sobala wciela się w postać Agnieszki. W M jak miłość zagrała postać o tym samym imieniu, jednak niedawno pojawiła się informacja, że zniknie z produkcji.

Ina Sobala - Kamil Szeptycki

Wiele osób zastanawia się, czy Ina Sobala jest w związku. Okazuje się, że tak. Jej życiowym partnerem jest Kamil Szeptycki. Mężczyzna podobnie jak Ina jest aktorem. Dodatkowo są w tym samym wieku. Widzowie mogą go znać z takich seriali jak Ślad czy Komisarz Alex.

Ina Sobala - Instagram

Ina podobnie jak wiele innych gwiazd jest aktywna w mediach społecznościowych i ma konto na Instagramie. Jej konto nosi nazwę @ina_sobala. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE