“In the Fire” – Amber Herad, Diabeł i mały chłopiec. Jest zwiastun i data premiery

i

Autor: Saban Films “In the Fire” – Amber Herad, Diabeł i mały chłopiec. Jest zwiastun i data premiery

Horrory

Szykuje się wielki powrót Amber Heard? Nowy film z jej udziałem doczekał się zwiastuna

2023-09-21 17:21

Amber Heard zawalczy o życie i duszę chłopca w nadchodzącym horrorze “In the Fire” – jej pierwszym filmie od czasu przegranego procesu z Johnnym Deppem (do którego angaż otrzymała jednak wcześniej).

Pamiętacie “Egzorcyzmy Emily Rose”? Głośny horror nakreślał nam batalię pomiędzy przedstawicielami nauki i kościoła w sporze o życie tytułowej bohaterki. Ksiądz oraz bliscy dziewczyny twierdzili, iż została ona opętana przez Diabła, zaś psychiatrzy powoływali się na zaburzenia psychiczne. Podobnie będzie w przypadku “In the Fire”, gdzie grana przez Amber Heard bohaterka spróbuje udowodnić, że pewien chłopiec wcale nie jest szatańskim pomiotem i bardziej niż egzorcyzmy, przydałaby mu się porządna terapia.

CZYTAJ TAKŻE: Tej jesieni królować będą horrory. Jakie straszaki zadebiutują w drugiej połowie 2023 roku?

“In the Fire” – Amber Herad, Diabeł i mały chłopiec. Kto wygra tę walkę?

Akcja filmu rozgrywa się u schyłku XXI wieku, kiedy to lokalny ksiądz uznał małego chłopca, rzekomo opętanego przez Diabła, za wcielenie zła i źródło wszelkich nieszczęść, jakie nawiedziły wioskę. 38-letnia amerykańska psychiatrka Grace Burnham (Amber Heard) przybywa wówczas z odsieczą i podejmuje walkę o życie i dobro dziecka.

U boku byłej małżonki Johnny’ego Deppa, którą wkrótce ujrzymy też w małej rólce w sequelu “Aquamana”, wystąpili Lorenzo McGovern Zaini, Luca Calvani, Yari Gugliucci i Sophie Amber. Za reżyserię odpowiada Conor Allyn, który wraz z Pascalem Borno i Silvio Muraglią napisał również scenariusz. Premiera “In the Fire” odbędzie się 13 października, ale tylko na Zachodzie – o Polskiej dystrybucji obecnie nic nie wiadomo.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego – który z tych horrorów nie należy do uniwersum Obecności?
Najpopularniejsze horrory ostatnich lat - jak dobrze je znasz? QUIZ
Horrory mrożące krew w żyłach