Tureckie telenowele podobne do Promyka nadziei. Seriale z wątkiem miłosnym

2021-12-03 13:01 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet i lat. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów i z niecierpliwością czeka na nowe epizody ukochanych seriali. Na początku grudnia 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Promyka nadziei. Co warto teraz obejrzeć? Sprawdźcie najlepsze tureckie seriale z wątkiem miłosnym.

Tureckie telenowele podobne do Promyka nadziei. Promyk nadziei zadebiutował na antenie TVP2 w marcu 2021 roku i zajął miejsce Więźnia miłość. Produkcja, opowiadająca losy Ipek, Omera i Bahar, skradła serca widzów, którzy z zapartym obserwowali ich kolejne przygody. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. W grudniu 2021 roku widzowie pożegnali ukochaną produkcję. Już teraz sprawdźcie, które tureckie seriale są podobne do Promyka nadziei.

Tureckie telenowele podobne do Promyka nadziei

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE