Ile odcinków liczą seriale Przysięga, Zakazany owoc, Zranione ptaki i Zapukaj do moich drzwi?

2022-08-04 16:28 Adrian Rybak
Przysięga, Zakazany owoc, Zranione ptaki i Zapukaj do moich drzwi
Autor: TVP VOD; WP Przysięga, Zakazany owoc, Zranione ptaki i Zapukaj do moich drzwi - ile odcinków mają seriale?

Przysięga, Zakazany owoc, Zranione ptaki i Zapukaj do moich drzwi to tytuły, które z pewnością znają wszyscy fani tureckich seriale. Aktualnie to najpopularniejsze produkcje ze Stambułu, jakie można oglądać w polskiej telewizji. Zastanawia was, ile odcinków ma każdy z nich? Odpowiedź w tym artykule.

Tureckie seriale to prawdziwy hit polskiej telewizji. Już od prawie 10 lat widzowie mogą oglądać codzienne seriale z kraju nad Bosforem. Aktualnie dużą popularnością cieszą się takie tytuły jak Przysięga, Zakazany owoc i Zranione ptaki. Wszystkie trzy produkcje można oglądać od poniedziałku do piątku w popołudniowych godzinach na antenie TVP1 lub TVP2. Innym hitem z Turcji jest komedia romantyczna Zapukaj do moich drzwi, która opowiada o relacji miłosnej Edy i Serkana. Tę propozycję można oglądać cztery razy w tygodniu w WP TV. Fani chcą wiedzieć, ile odcinków mają aktualnie emitowane w Polsce seriale i my mamy dla was odpowiedź.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Przysięga - liczba odcinków

Serial Przysięga jest nadal nagrywany, a więc dokładna liczba odcinków nie jest jeszcze znana. Do tej pory powstało ich 826.

Zakazany owoc - liczba odcinków

W przypadku serialu Zakazany owoc sytuacja wygląda podobnie. W Turcji nadal pojawiają się nowe epizody. Wiadomo, że wstępnie TVP planuje wyemitować 223 odcinki.

Zranione ptaki - liczba odcinków

Serial Zranione ptaki liczą około 300 odcinków. TVP nie poinformowało jeszcze, ile dokładnie epizodów zostanie wyemitowanych na ich antenie.

Zapukaj do moich drzwi - liczba odcinków

W przypadku Zapukaj do moich drzwi wątpliwości na temat liczby odcinków nie ma. Widzowie zobaczą ich 161.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE