Iga Świątek

i

Autor: AKPA

Iga Świątek NA ŻYWO 15.02.2023. O której godzinie transmisja w TV i ONLINE?

2023-02-15 9:33

Kiedy mecz Igi Świątek w drugiej rundzie WTA Doha 2023? To kolejny turniej, na którym możemy oglądać zmagania najlepszych tenisistek i tenisistów z całego świata. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście Raszynianki. Jak daleko zajdzie tym razem? Gdzie i o której godzinie oglądać mecz? Sprawdzamy!

Transmisja meczu Igi Świątek w II. rundzie WTA Doha 2023 na pewno interesuje wielu polskich kibiców. Wszyscy są ciekawi w jakiej formie jest polska tenisistka i jak sobie poradzi na katarskim Korcie. Przypomnijmy, że to właśnie tutaj rok temu rozpoczęła serię 37 zwycięstw z rzędu. W finałowym starciu pewnie zwyciężyła z Anett Kontaveit i przez następnych kilka miesięcy była po prostu niepokonana. Świątek ostatni raz pojawiła się na korcie 22 stycznia 2023 roku, podczas rywalizacji w Australian Open. Musiała jednak pożegnać się z grą w finale, bo odpadła w czwartej rundzie po meczu z Jeleną Rybakiną. Wielu fanów trzyma kciuki i wierzy, że tym razem będzie inaczej. Podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać pojedynek Świątek w drugiej rundzie turnieju WTA 500.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WTA Doha 2023 - TERMINARZ. Kiedy gra Iga Świątek w Katarze?

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Kiedy gra Iga Świątek w Doha 2023? DATA, GODZINA

Mimo, że wydarzenie rozpoczęło się w poniedziałek 13 lutego 2023 roku, to najbliższy mecz Igi Świątek został zaplanowany na środę 15 lutego. Na pierwszym etapie rozgrywek dostała wolny los. W drugiej rundzie zagra około godziny 17:30 czasu polskiego i zmierzy się z Amerykanką Danielle Collins.

Sonda
Iga Świątek wygra turniej WTA 500 w Katarze?

WTA Doha 2023. Gdzie oglądać mecz Igi Świątek?

Mecze w drugiej rundzie turnieju WTA Doha 2023 zostaną pokazane zarówno w telewizji i interenecie. Transmisja ze spotkań Igi Świątek pojawi się na antenie telewizji Canal+ Sport, ale także online w serwisie internetowym Canal+ ONLINE. Zmagania Polki, ale także wszystkich innych zawodniczek i zawodników można śledzić również w aplikacji mobilnej i SMART TV.