Iga Świątek

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Iga Świątek MECZ dzisiaj na żywo - TRANSMISJA i WYNIKI za darmo. Gdzie oglądać 10.09.2022?

2022-09-10 10:30

Już w sobotę 10 września Iga Świątek zagra w finale US Open, gdzie jej przeciwniczką będzie Ons Jabeur. Wszyscy zainteresowani meczem tenisistki kibice będą mieli okazję zobaczyć jego transmisję live w telewizji i w internecie. Wszystkie najważniejsze szczegóły, takie jak godzina i kanały transmisji znajdziecie poniżej.

Iga Świątek - Ons Jabeur: transmisja ze spotkania będzie możliwa do obejrzenia zarówno, w TV, jak w internecie. Już w najbliższą sobotę (10 września) Iga Świątek zmierzy się w Ons Jabeur w wielkim finale US Open. Jak oficjalnie wiadomo, starcie Świątek - Jabeur na korcie im. Arthura Ashe’a rozpocznie się dokładnie o godzinie 22:00. Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć mecz Świątek - Jabeur w finale US Open w niekodowanym kanale TV, jak i poprzez dostępny stream online w internecie. finale US Open w tv i online stream na żywo. Tego wydarzenia nie można przegapić! Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisję na żywo z US Open 10 września 2022.

Iga Świątek - KIEDY gra finał US Open 2022? O KTÓREJ godzinie gra Iga Świątek finał?

Iga Świątek w wielkim finale US Open! Ogromny sukces Polki

Transmisja meczu Iga Świątek - Ons Jabeur

Transmisja live z meczu Igi Świątek w finale US Open będzie dostępna nie tylko w Eurosporcie, ale również na kanale TVN. Stream online będzie natomiast dostępny na Playerze. Transmisja sobotniego finału będzie dostępna od 21:55 w TVN i w Playerze oraz już od 21:30 w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra. W studiu widzowie będą mogli zapoznać się z eksperckimi opiniami i analizami Dawida Celta, Karola Stopy i Piotra Sierzputowskiego. Finał US Open skomentują Lech Sidor i Piotr Sierzputowski. Reporterem na Flushing Meadows będzie dziennikarz Faktów TVN Marcin Wrona.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra US Open?