Iacopo Ricciotti - kim jest przystojny Włoch, który gra w Dziewczynach z Dubaju?

2020-08-06 16:13 aw
Dziewczyny z Dubaju
Autor: Materiały Prasowe

O tym filmie z pewnością będzie głośno! Oparte na prawdziwych wydarzeniach Dziewczyny z Dubaju zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. afery dubajskiej, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. To nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia.

Iacopo Ricciotti - kim jest przystojny Włoch, który gra w Dziewczynach z Dubaju? To jeden z wielu zagranicznych aktorów, których zobaczymy w filmie. Czy ma szansę podbić serce Polek tak, jak udało się to Michele Morrone, który zagrał w 365 dni? Podobnie jak filmowy Massimo, Iacopo Riccotti dopiero stawia pierwsze kroki w branży filmowej. Film Dody będzie jego przepustką do wielkiej kariery?

Iacopo Ricciotti - kim jest aktor z Dziewczyn z Dubaju?

Pod koniec czerwca do gwiazdorskiej obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju” dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. W połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz na pokładzie najbardziej oczekiwanej premiery  2021 roku stawił się Iacopo Ricciotti. Przystojny aktor wcześniej występował w filmach krótkometrażowych: „Giorno di gloria”, „Il giorno della patata”, czy „Way Back Home”. „Dziewczyny z Dubaju” będą jego debiutem w filmie pełnometrażowym. Postać grana przez Iacopo z całą pewnością zapisze się w pamięci widzów.

Wśród polskiej obsady zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego. Premiera Dziewczyn z Dubaju zaplanowana jest na 22 stycznia 2020, reżyserką filmu jest Maria Sadowska.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE