Reality show

"Hotel Paradise": najpopularniejsi uczestnicy na Instagramie. Nie znaleźli w programie miłości, ale zdobyli pokaźne grono fanów!

Którzy uczestnicy randkowego show "Hotel Paradise" są najpopularniejsi? Choć nie wszystkim udało się znaleźć w rajskiej willi drugą połówkę, niektórzy, dzięki udziałowi w programie, zdobyli ogromne grono fanów. Sprawdzamy, kto z byłych uczestników "Hotelu Paradise" cieszy się największą liczą followesów na Instagramie!

Spis treści

  1. "Hotel Paradise": rajska willa i gra o uczucie 
  2. "Hotel Paradise": szansa na zdobycie popularności 
  3. Grzesiek Głuszcz dwukrotnie wziął udział w "Hotelu Paradise" 
  4. Magda Jankowska- najpopularniejsza uczestniczka "Hotelu Paradise" 
  5. Oni zdobyli popularność dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise" 

"Hotel Paradise": rajska willa i gra o uczucie 

Telewizyjne randkowe show są w Polsce bardzo popularne. Wśród tego typu formatów nie sposób nie wymienić programu Hotel Paradise, który jest emitowany od 2020 roku na antenie TVN7. Aktualnie widzowie mogą śledzić uczestników już 7 edycji show, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi

Uczestnikami "Hotelu Paradise" są single, poszukujący miłości. Trafiają oni do rajskiej willi, gdzie łącza się w pary, poznają się i biorą udział w różnych zadaniach. W programie walczą o wejście do finału. Najmocniejsza para na zakończenie edycji przechodzi "Ścieżkę Lojalności", na której odpowie na pytanie: miłość czy pieniądze? 

"Hotel Paradise": szansa na zdobycie popularności 

W każdej z dotychczasowych edycji programu "Hotel Paradise" wzięło udział kilkanaścioro uczestników. W jednych przypadkach ich przygoda z randkowym show była dość krótka; inni spędzili w rajskiej willi wiele tygodni. Niektórzy bohaterowie programu wykorzystali szansę, jaką było wystąpienie w telewizyjnym show. Choć nie wszystkim udało się tam znaleźć prawdziwą miłość, z pewnością zdobyli dużą rozpoznawalność. 

Którzy uczestnicy "Hotelu Paradise" cieszą się największą liczbą osób obserwujących ich konta na Instagramie? Sprawdziliśmy to!

Czytaj także: "Hotel Paradise": metamorfozy uczestników. Kto zmienił się najbardziej?

Grzesiek Głuszcz dwukrotnie wziął udział w "Hotelu Paradise" 

Grzegorz Głuszcz wziął udział w "Hotel Paradise 6", a następnie wystąpił w edycji specjalnej "All Stars". Choć wydawać by się mogło, że po 6. edycji ułoży sobie życie z poznaną tam Magdą, ich relacja rozpadła się po powrocie z Panamy. Później Grzesiek ogłosił, że jest w parze z inną uczestniczką - Natalią, ale ich relacja także nie przetrwała. W tej drugiej dotarł, w parze z Julią, aż do finału, ale jego partnerka rozbiła kulę na "Ścieżce Lojalności", zostawiając go z niczym. 

Grzegorz, choć nie znalazł miłości w programie, zdobył sporą popularność. Jego konto na Instagramie obserwuje aktualnie już 130 tysięcy osób. 

Magda Jankowska- najpopularniejsza uczestniczka "Hotelu Paradise" 

Pod względem liczby followersów nie ma sobie równych uczestniczka 2. edycji "Hotelu Paradise", Magda Jankowska. Jej profil obserwuje już blisko 400 tysięcy osób! 

Choć dzięki przygodzie w rajskiej willi, Magda nie znalazła miłości, stała się popularną influencerką. Uczestniczka programu jest dziś nie do poznania! Magda Jankowska przeszła metamorfozę, a bo blondynce z "Hotelu Paradise" nie ma już śladu! Dziś kobieta nosi kruczoczarne włosy. 

Oni zdobyli popularność dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise" 

Sprawdziliśmy, którzy uczestnicy "Hotelu Paradise" cieszą się największą popularnością w mediach społecznościowych. Czyje konta obserwuje najwięcej osób? Odpowiedź znajdziesz w poniższej galerii.