Hotel Paradise 4 - wielki powrót Wiktorii! Uczestnicy będą w szoku

2021-10-13 11:58 kg
Hotel Paradise 4
Autor: screen YouTube/TVN7

Czwarty sezon Hotelu Paradise wystartował pod koniec sierpnia 2021 roku. Po raz kolejny w luksusowym hotelu na Zanzibarze zamieszkały piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzą o tym, aby odnaleźć miłość, przeżyć najlepsze wakacje w życiu oraz wygrać duże pieniądze. Ostatnie odcinki programu wzbudziły wśród widzów ogromne emocje. Wszystko za sprawą zachowania uczestników względem Wiktorii. Okazuje się, że piękna blondynka ponownie zawita w Hotelu Paradise. Czy wzbudzi podobne emocje?

Hotel Paradise 4 - wielki powrót Wiktorii! Zasady Hotelu Paradise nadal pozostają niezmienne - aby wygrać, należy uwodzić, prowadzić wyrafinować grę, knuć oraz robić wszystko, aby każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swojego boku. Pierwszą edycję randkowego show wygrali Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki, drugą - Beata Postek i Artur Sargsyan, a trzecią - Krystian Ferretti. Kto wygra czwartą odsłonę programu? Czy 100 tysięcy złotych tym razem zgarnie Wiktoria?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Hotel Paradise 4 - wielki powrót Wiktorii!

Ostatnie odcinki Hotelu Paradise spotkały się z ogromną krytyką ze strony widzów. Wszystko za sprawą tego, w jaki sposób uczestnicy show traktowali Wiktorię. Od początku jej pobytu w programie, mieszkańcy hotelu nie akceptowali partnerki Miłosza i jasno dawali jej do zrozumienia, że nie pałają do niej sympatią. Najwięcej emocji wzbudziła jednak ostatnia pandora, w której Wiktoria brała udział. Zadano jej wówczas pytania, które były niezwykle bolesne i spowodowały, że uczestniczka wyszła z pandory zupełnie zapłakana. Podczas rajskiego rozdania podeszła do Miłosza, ale ten wybrał Ohę.

Mężczyzna szybko pożałował swojej decyzji, ponieważ z Ohą nie jest w stanie nawiązać tak bliskiej relacji, jak z Wiktorią. Produkcja programu postanowiła dać Miłoszowi szansę, na naprawienie błędu. Podczas odcinka, który zostanie wyemitowany w środę, 13 października 2021 roku, Wiktoria powróci do programu i od wejścia ponownie będzie partnerką Miłosza. Pozostali uczestnicy będą w szoku. Czy tym razem przyjmą Wiktorię nieco cieplej i zaczną ją traktować w ten sam sposób, co pozostałych mieszkańców Hotelu Paradise? Miejmy nadzieję! Odcinki programu są emitowane na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE