Hotel Paradise 4 - kto wygra? Jakie pary dojdą do finału?

2021-09-15 12:07 kg
Hotel Paradise 4
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise to program, w którym udział biorą piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzą o tym, aby odnaleźć prawdziwą miłość, przeżyć niezapomniane wakacje na rajskim Zanzibarze oraz zgarnąć sporą sumę pieniędzy. Zasady hitowego programu TVN7 pozostają jednak niezmienne - do finału mogą awansować tylko dwie najlepsze pary. Który duet otrzyma szansę na zwycięstwo i dojdzie do finału? Sprawdźcie!

Hotel Paradise 4 - kto wygra? Zasady Hotelu Paradise są niezmienne - aby wygrać, należy knuć, uwodzić, prowadzić wyrafinowaną grę oraz wymyślać kolejne intrygi. Wszystko po to, by każdy kolejny tydzień kończyć z partnerem u swojego boku. Pod koniec sierpnia 2021 roku wystartowała kolejna, czwarta już odsłona programu, w której udział biorą single, pragnący przeżyć przygodę swojego życia. Kto dojdzie do samego finału?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Hotel Paradise 4 - kto wygra?

W czwartej edycji Hotelu Paradise wśród uczestników znaleźli się: Klaudia, Natalia, Marysia, Natka, Wiktoria, Kasia, Przemek, Łukasz, Kuba, Darek oraz Miłosz. Robią oni wszystko, aby jak najdłużej pozostać w luksusowym hotelu na Zanzibarze. Jak na razie do najmocniejszych par odsłony zdecydowanie należą Klaudia i Przemek, Natalia i Łukasz oraz Wiktoria i Miłosz i na ten moment to właśnie oni mają największe szanse, na dotarcie na finału. 

Jak wiadomo jednak z poprzednich edycji, nic w Hotelu Paradise nie jest pewne i dane na zawsze. Niewykluczone, że w najbliższych odcinkach do uczestników dołączą nowi bohaterowie, którzy nieźle namieszają na rajskiej wyspie. O tym, kto wygra program, dowiemy się już 19 listopada 2021 roku, kiedy wyemitowany zostanie finał czwartej edycji. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE