Hotel Paradise 3 - widzowie krytykują zachowanie Kuby! "Mam nadzieję, że szybko opuści program"

Hotel Paradise 3
Autor: screen YouTube/TVN7

Trwa trzecia edycja Hotelu Paradise. Uczestnicy programu zamieszkali w luksusowym hotelu na Zanzibarze, ponieważ chcą przeżyć przygodę, spotkać miłość życia oraz zgarnąć duże pieniądze. Aby jak najdłużej utrzymać się w hotelu i wygrać show, muszą zawierać sojusze, prowadzić wyrafinowaną grę oraz uwodzić. Ostatnio do uczestników Hotelu Paradise 3 dołączył Kuba, który dał się poznać, jako niezwykle pewna siebie oraz charakterna osoba. 23-latek nie przypadł jednak do gustu widzom programu.

Hotel Paradise 3 - widzowie krytykują zachowanie Kuby. W trzeciej edycji Hotelu Paradise o wygraną dalej walczą: Bibi i Simon, Nathalia i Marcin, Luiza i Kuba, Ewa i Krystian, Kornelia i Krzysiek oraz Kara. Każdy z nich marzy o tym, aby dojść do finału i zgarnąć 100 tysięcy złotych. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Hotel Paradise 3 - widzowie krytykują Kubę

W jednym z ostatnich odcinków do Hotelu Paradise dołączył Kuba, ekspert od zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Od początku dał się poznać pozostałym uczestnikom jako pewny siebie, bardzo otwarty i imprezowy mężczyzna, który z łatwością nawiązuje kontakty z nowymi osobami. Z czasem jednak mieszkańcy hotelu zaczęli narzekać na to, że Kuba jest bardzo głośny i wszędzie jest go pełno. W ostatnim odcinku Luiza była z nim na randce i nie kryła zażenowania z powodu jego zachowania.

Widzom z kolei nie przypadło do gustu słownictwo 23-latka, który bardzo dużo przeklina. Na profilu Hotelu Paradise na Instagramie po każdym odcinku pojawia się mnóstwo komentarzy, w których fani programu krytykują jego zachowanie.

Ten Kuba... Pomyłka jakaś. Strasznie ohydne zachowanie.

Sobie złą reklamę na początku zrobił chłopak 🤦‍♀️

Ten nowy Kuba zna chyba tylko słowa z rynsztoka 😆

Dawno nikt nie miał takiego rynsztoku w ustach i zachowania człowieka pradawnego😂

Masz 15 minut musisz opuścić hotel #paradise 😂😂

Mam nadzieję, że szybko opuści program

🤣 Kubuś najlepiej czuje się ze swoim przeklinaniem

Czy uczestnicy programu już wkrótce pożegnają się z Kubą? Czy mężczyzna dojdzie do finału edycji? O tym przekonamy się już wkrótce!

NAJNOWSZE