Hotel Paradise 3 - Ola i Michał byli parą przed programem? Widzowie są wściekli!

Ola
Autor: screen YouTube/TVN7

Pod koniec lutego 2021 roku na antenie TVN7 premierę miał trzeci sezon Hotelu Paradise. Po raz kolejny piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni zamieszkali w luksusowym hotelu na Zanzibarze, aby przeżyć niezapomniane chwile, poznać miłość życia oraz wygrać duże pieniądze. Od tygodni widzowie mają okazję śledzić ich kolejne miłosne podboje i perypetie. W ostatnich odcinkach do show dołączył Michał, na którego cały czas czekała Ola. Widzowie podejrzewają, że byli oni parą już przed programem!

Hotel Paradise 3 - Ola i Michał byli parą przed programem?! W trzeciej edycji Hotelu Paradise w wyścigu po zwycięstwo nadal pozostają: Bibi i Simon, Ewa i Krystian, Nathalia i Marcin, Luiza i Krzysztof, Ola i Mariusz, Michał oraz Kuba. Wszyscy marzą o tym, aby dojść do wielkiego finału i zgarnąć 100 tysięcy złotych. Aby tego dokonać, muszą stale knuć, uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Kto z nich okaże się w tym najlepszy?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Hotel Paradise 3 - Ola i Michał byli parą przed programem?!

W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise Ola zdradziła Luizie, że czeka na znajomego, który najpewniej wkrótce dojdzie do ekipy, ponieważ kilka dni wcześniej miał lot na Zanzibar. Uczestniczka już wtedy wyznała, że mężczyzna bardzo jej się podoba i że to właśnie na niego cały czas czekała. Dla widzów programu od razu wszystko stało się jasne. To właśnie dlatego Ola od początku swojego pobytu w Hotelu Paradise była tak oschła dla wszystkich mężczyzn, którzy próbowali podbić jej serce.

Kiedy Michał wszedł do programu, zarówno Ola, jak i nowy uczestnik nie ukrywali, że znają się od dawna. Pozostali mieszkańcy hotelu szybko zorientowali się, że Olę i Michała łączy coś więcej, niż zwykła znajomość. Część z nich podejrzewa nawet, że mogli oni tworzyć parę jeszcze przed programem. Podobne wrażenie mają widzowie, którzy uważają, że cała ta sytuacja jest niesprawiedliwa w stosunku do pozostałych uczestników.

Jej mama pisała o nim PRZED programem per "zięć"... chyba , ze wszystkich kolegów swojego syna tak określa

No mają fajne wakacje za free 😁cwana bestyja 😁 a tak poważnie to jest to grubo nie w porządku w stosunku do uczestniczek które odpadły

Ale to (...) słabe, to ciekawe skąd ona wiedziała że ma bilet i dokładana datę wylotu. Zdawałem sobie sprawę że jest to w połowie reżyserowany program ale to akurat już porażka. Miesiąc wcześniej w internecie krąży informacja ze wejdzie chłopak Oli...

Masakra już hp schodzi na psy skoro tolerują że jej były lub nawet obecny wszedł do programu haha żałosne to równie dobrze każda z nas może iść mężatka i udawać że jest singielka....

Ten pocałunek znaczył tylko tyle są parą przyszli po wygraną tylko ola wygadała się przed lui i sprawa się rypła🙈🙉🙊

Uczestnicy w ostatnim odcinku głośno mówili o tym, że to właśnie Oli i Michała będą chcieli się pozbyć podczas najbliższego Rajskiego Rozdania. Czy tak się właśnie stanie? O tym przekonamy się już wkrótce.

NAJNOWSZE