Hotel Paradise 2 - finał. Kiedy poznamy zwycięzców drugiej edycji show?

2020-10-08 8:28 kg
Hotel Paradise
Autor: materiały TVN

Pierwsza edycja Hotelu Paradise cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów, nic więc dziwnego w tym, że pod koniec sierpnia 2020 roku wystartowała jego druga odsłona. Po raz kolejny na indonezyjskiej wyspie Bali zamieszkali uczestnicy, którzy walczą o miłość oraz duże pieniądze. Aby osiągnąć swój cel uwodzą, zawierają sojusze oraz prowadzą wyrafinowaną grę. Kiedy poznamy zwycięzców drugiej edycji show? Już teraz na EskaCINEMA.pl dowiecie się, kiedy wielki finał programu.

Hotel Paradise 2 - finał. Kiedy poznamy zwycięzców drugiej edycji show? Zasady programu Hotel Paradise są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Kto zostanie na Bali najdłużej i dojdzie do wymarzonego wielkiego finału? Kiedy poznamy zwycięzców edycji?

Hotel Paradise 2 - kiedy poznamy zwycięzców?

Odcinki drugiej edycji Hotelu Paradise są emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:00 w TVN7. Ostatni z nich będziemy mieli okazję obejrzeć dopiero w listopadzie, choć nie jest jeszcze znana dokładna data. To właśnie wtedy pokazany zostanie wielki finał edycji, podczas którego poznamy zwycięzców. Jak na razie na polu bitwy pozostali: Ivan, Ania, Robert, Sonia, Kamil, Dominika, Artur, Julia oraz Krystian i to oni nadal walczą o wygraną. Dotychczas z programem pożegnali się Monika, Łukasz, Bartek, Magda oraz Hania.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE