High League 1: KONFERENCJA online PPV. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

HIGH LEAGUE 2021: Lexy Chaplin - Natsu walką wieczoru! Kiedy jest gala i kto wygra?
Autor: High League logo / Facebook / materiał prasowy HIGH LEAGUE 2021: Lexy Chaplin - Natsu walką wieczoru! Kiedy jest gala i kto wygra?

Konferencja High League to walka na słowa i pierwsza próba gry psychologicznej pomiędzy głównymi bohaterami wydarzenia. Kiedy i o której godzinie oglądać konferencję High League? Gdzie się odbędzie, a także na jakiej stronie zostanie uruchomiony stream na żywo? Przekonajcie się i sprawdźcie garść najważniejszych szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. High League KONFERENCJA online: kiedy? [DATA]
  2. High League KONFERENCJA online: gdzie? [MIEJSCE]
  3. High League 2021 KONFERENCJA online: TRANSMISJA

High League 2021: konferencja online PPV czy za darmo? Zastanawiacie się, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o konferencję High League 1? Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Karta walk High League prawie jest już znana, a do pierwszej gali pozostał jeszcze ponad miesiąc. Emocje przed fighterskim show, które organizuje Malik Montana zaczynają sięgać zenitu. Pora skonfrontować zawodników na razie nie w oktagonie, a przed mikrofonem! Organizacja przygotowała liczne niespodzianki. Podczas ceremonii zostaną również odsłonięte ostatnie karty i niewiadome.

High League KONFERENCJA online: kiedy? [DATA]

Kiedy jest konferencja High League 2021? Data wydarzenia nie jest żadną tajemnicą. Pierwsza w historii konferencja wydarzenia odbędzie się 28 lipca 2021 o godz. 20:00

High League KONFERENCJA online: gdzie? [MIEJSCE]

Gdzie jest konferencja High League 2021? Miejscem pierwszej konferencji prasowej jest Centrum E10 w Warszawie, które zapewnia efektowne show. Całość wydarzenia poprowadzi Arkadiusz "Pan" Pawłowski, którego wcześniej mogliście poznać za sprawą konferencji, a także otwarć gal Fame MMA! Zawodników obserwował będzie szef organizacji, Malik Montana. To oznacza, że wszyscy będą musieli pokazać się z jak najlepszej strony.

High League MMA 2021 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

High League 2021 KONFERENCJA online: TRANSMISJA

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje High League 2021 PPV. Cena na razie nie jest znana, ale poznamy więcej szczegółów 28 lipca 2021 o godzinie 12:00. Medialne spotkanie będzie transmitowane od 20:00 za darmo w serwisie YouTube na oficjalnym kanale High League.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE