Heaven in Hell

i

Autor: Materiały prasowe Monolith Films

Heaven in Hell - OBSADA. Kto gra w filmie twórców "365 dni"?

2023-02-02 12:09

Heaven in Hell przebije sukces 365 dni? To kolejny polski erotyk, w którym nie zabrakło znanych polskich aktorów. W obsadzie znalazła się również gwiazda, którą widzowie mogą kojarzyć z ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej! Kogo tym razem zobaczymy na ekranie?

Heaven in Hell to kolejny namiętny tytuł od twórców "365 dni". Za kamerą filmu stanął Tomasz Mandes, który ma już na swoim koncie kilka kinowych hitów - w tym oczywiście głośną ekranizację powieści Blanki Lipińskiej, którą nakręcił wspólnie z Barbarą Białowąs. Czy tym razem artysta ponownie odniesie kasowy sukces? Zainteresowania ze strony widzów na pewno nie brakuje. O czym opowie nowy romans i kto w nim zagra? W obsadzie nie zabrakło największych polskich gwiazd!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od Malanowski i Partnerzy do króla erotyków. To jemu "zawdzięczamy" 365 dni

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

O czym jest Heaven in Hell?

Film "Heaven in Hell" to historia miłosna Olgi i Maksa, których dzieli 15 lat różnicy. Ona jest kobietą sukcesu i matką dorosłej córki. On jest przystojnym, młodym, czerpiącym z życia garściami i łapiący każdą chwilę mężczyzną. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. Bohaterką targają różne uczucia, a Maks w pewnym momencie stwierdza, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada i kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody, które stoją na przeszkodzie do bycia razem. Zaczynają wychodzić pewne tajemnice, które komplikują romans tej pary.

Sonda
Czy "Heaven in Hell" ma szansę konkurować z "365 dni"?

Heaven in Hell - obsada, data premiery, zwiastun

W głównych rolach pojawia się Magdalena Boczarska, która wciela się w postać Olgi oraz Simone Susinna. Aktor, którego fani powinni kojarzyć z "365 dni" zagrał bohatera Maksa. To oczywiście nie wszystkie nazwiska, jakie pojawiają się w filmie. W "Heaven in Hell" występują też Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Sebastian Fabijański i Katarzyna Sawczuk. Film można oglądać w kinach od 10 lutego 2023 r. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE