Harry Potter

i

Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Harry Potter zwiastun 2022 - Harry, Hermiona i Ron wracają do Hogwartu!

2021-12-08 14:42

To wydarzenie, na które z niecierpliwością czekali wszyscy fani kultowej serii o Harrym Potterze! Już wkrótce ukochani bohaterowie widzów, byli uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa, powrócą do Hogwartu. Wszystko za sprawą 20. rocznicy powstania filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. W sieci pojawił się właśnie zwiastun specjalnego programu Harry Potter: Powrót do Hogwartu.

Harry Potter zwiastun 2022 - Harry, Hermiona i Ron wracają do Hogwartu! Harry Potter to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych serii filmowych, która skradła serca widzów na całym świecie. Mija właśnie 20 lat od premiery Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego. Z tej okazji platforma HBO Max przygotowała dla fanów młodego czarodzieja niesamowitą niespodziankę, która z pewnością cieszyć się będzie ogromną popularnością.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Harry Potter - Harry, Hermiona i Ron ponownie w Hogwarcie!

Specjalny odcinek Harry Potter: Powrót do Hogwartu to coś, na co czekali fani serii od lat. Na widzów czekają nowe wywiady z gwiazdami, kulisy powstawania kultowej serii oraz przede wszystkim sentymentalna podróż do przeszłości. Wiadomo już, że w programie udział wezmą Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes czy też Robbie Coltrane. Premiera została zaplanowana na 1 stycznia 2022 roku na HBO Max. Poniżej znajdziecie zwiastun programu.

Sonda
Czy planujesz obejrzeć specjalny program Harry Potter: Powrót do Hogwartu?