Harry Potter w telewizji 2021. Kiedy w TVN wszystkie części serii?

2021-05-01 19:43 AW
Harry Potter
Autor: East News

W tym roku mija dziesięć lat od premiery ostatniej części filmu z serii o Harrym Potterze i zarazem dwadzieścia lat od premiery części pierwszej! Mimo tego do dziś jest to jedna z najpopularniejszych sag filmowych, a historia młodego czarodzieja nadal przyciąga przed ekrany rekordową widownię. Już od paru ładnych lat TVN co jakiś czas powtarza emisję wszystkich filmów z serii, a 2021 rok nie będzie wyjątkiem!

Harry Potter w telewizji 2021. Kiedy w TVN wszystkie części serii? Choć mogło by się wydawać, że po tylu latach maratonów filmowych z Harrym Potterem fani młodego czarodzieja mają już nieco dość kolejnych powtórek. Seria o młodym czarodzieju jednak nigdy się nie nudzi, z czego doskonale zdaje sobie sprawę TVN.

Harry Potter w telewizji 2021. Kiedy w TVN wszystkie części serii?

Pierwsza w 2021 emisja Harry'ego Pottera ma rozpocząć się w kwietniu, a tym razem filmy emitowane będą w TVN7. Maraton z Harrym Potterem rozpocznie się w sobotę 10 kwietnia o godzinie 20:00, a powtórki emitowane będą w niedziele, dzień później, ok. godziny 17:00. Niestety, fani Harry'ego Pottera mogą poczuć się nieco zawiedzeni - TVN7 nie wyemituje wszystkich części serii tydzień po tygodniu. Jak na razie harmonogram emisji filmów wygląda następująco:

  • 10 kwietnia - Harry Potter i kamień filozoficzny
  • 17 kwietnia - Harry Potter i więzień Azkabanu
  • 24 kwietnia - Harry Potter i zakon Feniksa

Jak na razie nie wiadomo niestety, w jakich terminach zostaną wyemitowane kolejne części filmu.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE