Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu - kiedy premiera programu z Helen Mirren w roli gospodyni?

2021-11-26 14:47 kg
Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu
Autor: materiał prasowy

Wyjątkowa gratka dla wielbicieli Harry’ego Pottera już za moment w HBO GO! Kiedy oglądać Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu?

Dwie dekady po premierze pierwszego filmu o Harrym Potterze - Harry Potter i Kamień Filozoficzny - najwięksi fani sagi o młodym czarodzieju stają do walki, w której będą sprawdzać swoją wiedzę o świecie czarodziejów. W programie Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu, którego gospodynią jest wyróżniona Oscarem aktorka Helen Mirren, jego uczestnicy odpowiadać będą na setki pytań i zadań, będą zaskakiwani przez wizyty gości specjalnych, a wszystko po to, aby udowodnić, że znają rozległe uniwersum jak własną kieszeń. Uczestnicy rywalizować będą o zwycięski tytuł i puchar. 

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu - kiedy premiera?

Czteroczęściowy turniej prezentujący zmagania największych miłośników Harry’ego Pottera - Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu pojawi się już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada w HBO GO. Gospodynią programu jest Helen Mirren. Program wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television, we współpracy z Warner Horizon oraz Robinem Ashbrookiem i Yasmin Shackleton z theoldschool.

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu składa się z czterech części. Pierwsza część pojawi się w HBO GO już w poniedziałek, 29 listopada. Premiery kolejnych odcinków będą odbywać się co tydzień w poniedziałki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE