Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu

i

Autor: materiał prasowy

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu - kiedy i gdzie oglądać?

2022-04-06 14:27

Czas na magiczną rywalizację roku. W zawodach wezmą udział reprezentanci czterech drużyn: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin. „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu” to okazja dla przedstawicieli czarodziejskich dormitoriów i telewidzów na uczestnictwo w starciu wiedzy o uniwersum Harry’ego Pottera. Kiedy oglądać?

Warner TV zaprasza na czteroodcinkowy teleturniej idealny dla każdego, kto chce zanurzyć się w rzeczywistości Harry’ego Pottera. Poprowadzi go legenda kina brytyjskiego, aktorka Helen Mirren. Otoczenie jest iście potterowskie, plan zdjęciowy pozwala przenieść się wprost do komnat zamku Hogwartu. To kolejna produkcja obok „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu” stworzona z okazji jubileuszu premiery pierwszej części filmowej sagi.

Zupełna nowość na antenie Warner TV jest następnym wymiarem flagowej „rozrywki bez końca”, którą oferuje stacja. Duet producencki Robin Ashbrook i Yasmin Shackleton zadbał o każdy szczegół produkcji. Widzowie i uczestnicy mogą dostrzec prawdziwe rekwizyty z filmowego świata młodego czarodzieja, jak autentyczny kapelusz Dumbledore’a.

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

W wywiadzie dla „Hollywood Reporter” producenci przyznali, że postawili sobie za punkt honoru stworzenie różnorodnych pytań. Tak, by gwarantowały dobrą zabawę zarówno widzom nie znającym na pamięć wszystkich detali świata Harry’ego Pottera, jak i tym, którzy odpowiedzą poprawnie na każde pytanie. Ekipa produkcyjna zaprosiła do udziału telewidzów i uczestników turnieju, a także słynnych fanów Harry’ego Pottera. Komicy Pete Davidson i Jay Leno są jednymi z kilku gwiazd, które zadają pytania reprezentantom Domów.

Przedstawicieli Domów Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw i Gryffindor motywują nie tylko nagrody w grze, jednak mają osobiste historie związane ze światem Harry’ego Pottera. Postaci inspirowały ich do sięgania po własne marzenia w trudnych sytuacjach życiowych, a opowieści uczyły, że wyobraźnia ma wielką moc. Każdą z tych historii widzowie mogą poznać w kolejnych odcinkach.

Sonda
Harry Potter. Lubisz tę serię?

W dwóch pierwszych częściach programu widzowie Warner TV zobaczą rywalizację „Gryffindor kontra Hufflepuff” i „Ravenclaw kontra Slytherin”. W „Grze o Dziką Kartę” dwóch przegranych z poprzednich części zawalczy o trzecie miejsce. Czteroodcinkową produkcję zakończy „Wielki finał” pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami.

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu - kiedy i gdzie oglądać?

Każdego dnia o 19:10 w Warner TV:

  • 15.04 – „Gryffindor kontra Hufflepuff”
  • 16.04 – „Ravenclaw kontra Slytherin”
  • 17.04 – „Gra o Dziką Kartę”
  • 18.04 – „Wielki finał”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE