Harry Potter i przeklęte dziecko - fanowski zwiastun oczarował widzów! Tak mógłby wyglądać film

2021-01-07 16:43 AW
Harry Potter i przeklęte dziecko
Autor: screen youtube.com, kanał Arckaden screen youtube.com

Mimo że od premiery ostatniego filmu o Harrym Potterze - drugiej części Insygniów Śmierci - mija w 2021 roku już 10 lat, ta seria zdaje się w ogóle nie starzeć. Adaptacje powieści J.K. Rowling cały czas mają gigantyczną rzeszę fanów, którzy mimo tak długiego czasu wciąż żywią nadzieję, że kolejne filmy powstaną. Czy to faktycznie możliwe? Spekulacji na ten temat jest bardzo wiele, a filmiki tworzone przez fanów, pokazują, jak nowa część filmu mogłaby wyglądać.

Harry Potter i przeklęte dziecko - fanowski zwiastun oczarował widzów. Fani Harry'ego Pottera nie mogą uwierzyć, że nie jest to prawdziwa zapowiedź kolejnego filmu. Harry Potter i przeklęte dziecko to napisana przez J.K. Rowling historia, która ukazała się w 2016 roku. Dotychczas została adaptowana wyłącznie jako sztuka teatralna, która premierowo wystawiona została w londyńskim Palace Theatre.

Harry Potter i przeklęte dziecko - fanowski zwiastun oczarował widzów

Fabuła Harry'ego Pottera i przeklętego dziecka osadzona jest w 2017 roku, dziewiętnaście lat po wydarzeniach z Insygniów Śmierci. Harry, Ron i Hermiona są już dorośli, pracują, założyli rodziny. Głównym wątkiem sztuki napisanej przez Rowling jest skomplikowana relacja Harry'ego ze swoim najmłodszym dzieckiem -  Albusem Severusem Potterem. Od premiery Przeklętego dziecka minęło już kilka lat, a póki co nie pojawiły się żadne potwierdzone informacje, jakoby ta część faktycznie miałaby zostać zekranizowana. Jeden z użytkowników YouTube'a postanowił wykorzystać jednak swoje umiejętności edytorskie i z różnych filmów skleił kilkuminutowy zwiastun, który pokazuje, jak mógłby wyglądać trailer tej części filmu.

Opublikowany pod koniec 2020 roku filmik do tej pory został obejrzany już ponad 2,2 mln razy i spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Widzom tak spodobał się ten kilkuminutowy zwiastun, że wielu z nich faktycznie dało się nabrać, że jest to prawdziwa zapowiedź Przeklętego dziecka, którą niebawem mamy zobaczyć na ekranach kin. Choć tym razem to jedynie artystyczna wizja, fani Harry'ego Pottera cały czas mogą mieć nadzieję, że dziewiąty film z serii faktycznie kiedyś powstanie.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE