Harry Potter i Komnata Tajemnic w telewizji 2021. Kiedy emisja drugiej części filmu?

2021-04-16 15:07 AW
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Autor: EAST NEWS

Choć trudno w to uwierzyć, druga część serii filmowej o młodym czarodzieju weszła na ekrany kin niemal 20 lat temu! Harry Potter i Komnata Tajemnic miał swoją premierę w 2002 roku. To jednocześnie druga i ostatnia część serii, której reżyserem był Chris Columbus. Choć przez wielu fanów Harry'ego Pottera Komnata Tajemnic uchodzi za jeden z najmniej udanych filmów z serii, nadal przyciąga ona przed ekrany ogromną liczbę widzów.

Harry Potter i Komnata Tajemnic w telewizji 2021. Kiedy emisja drugiej części filmu? Maraton Harry'ego Pottera od czasu do czasu to niemal obowiązek każdego fana tej serii. Widzowie mają okazję odświeżyć sobie filmy z tej serii przynajmniej raz do roku, ponieważ są one dość często powtarzane w telewizji. Rok 2021 nie jest tu wyjątkiem, chociaż tym razem nie odbędzie się to tak, jak dotychczas.

Harry Potter i Komnata Tajemnic w telewizji 2021. Kiedy emisja drugiej części filmu?

W tym roku maraton z Harrym Potterem emitowany jest na TVN7, a pierwszą część filmu, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, można było obejrzeć w sobotę 10 kwietnia o godz. 20:00. Fani serii mogą być jednak nieco zawiedzeni, ponieważ tym razem TVN7 nie pokaże tydzień po tygodniu wszystkich filmów po kolei, a jedynie co drugą część - jak na razie zaplanowana jest emisja pierwszej, trzeciej, piątej oraz siódmej części filmu. Oznacza to, że w najbliższym czasie Komnata Tajemnic nie zostanie wyemitowana w telewizji. Niewykluczone, że TVN7 niebawem wyemituje pozostałe część Harry'ego Pottera w podobnym mechanizmie. Póki co harmonogram emisji jest następujący:

  • 10 kwietnia - Harry Potter i kamień filozoficzny
  • 17 kwietnia - Harry Potter i więzień Azkabanu
  • 24 kwietnia - Harry Potter i zakon Feniksa
  • 1 maja - Harry Potter i Insygnia Śmierci, cz. 1
ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE