Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I (2010) KINO

2010-11-16 22:36
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Harry, Ron i Hermiona znowu w akcji!!!

Harry Potter i Insygnia Śmierci, siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry’ego Pottera, to bardzo oczekiwane w świecie filmu wydarzenie opowiedziane w dwóch pełnometrażowych częściach.

Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów i opiekę Dumbledore’a, musi teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej polegać na sobie nawzajem.

W pobliżu czają się jednak Ciemne Siły, które grożą rozdzieleniem przyjaciół.Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
(fantasy, przygodowy, dramat, USA, Wielka Brytania, 2010, 146 min)
premiera: 19 listopada 2010 (Polska) 2010-11-19 17 listopada 2010 (Świat)

reżyseria: David Yates
obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Tom Felton, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, John Hurt, Jason Isaacs, Bill Nighy, Alan Rickman, Fiona Shaw, Timothy Spall, Imelda Staunton, David Thewlis, Julie Walters i Bonnie Wright.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE