Hannah Montana - serial zadebiutował 15 lat temu! Jak zmienili się główni bohaterowie?

2021-03-25 17:10 AW
Hannah Montanta
Autor: Disney Channel/Courtesy Everett Collection/East News

Tę kultową produkcję Disney Channel znają chyba wszyscy! Nawet jeśli ktoś nie był fanem tego typu seriali czy samej Miley Cyrus, trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby nigdy o Hannah Montana. Ten amerykański sitcom dla młodzieży w Stanach Zjednoczonych zadebiutował 24 marca 2006 roku, a 2 grudnia 2006 był dostępny na Disney Channel także dla polskich widzów. Można śmiało powiedzieć, że żaden serial Disney Channel nie miał aż takiego wpływu na popkulturę jak Hannah Montanta.

Hannah Montana - jak dziś wyglądają aktorzy z serialu 15 lat od jego premiery? Emisja Hannah Montana zakończyła się w 2011 roku po czterech sezonach i łącznie niemal stu odcinkach. Historia 'zwykłej' dziewczyny, która w tajemnicy przed wszystkimi prowadzi drugie życie słynnej piosenkarki, stała się niewątpliwie przepustką do kariery dla Miley Cyrus, która do dziś jest międzynarodową gwiazdą. Jak ona i pozostali członkowie obsady zmienili się od czasu grania w serialu? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Hannah Montana - jak zmienili się aktorzy?

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE