Richard Hammond, James May, Jeremy Clarkson / THE GRAND TOUR

i

Autor: Jan Graczynski/East News

Gwiazdy "Top Gear" przyjechały do Polski. Sławne trio wzbudziło sensację wśród mieszkańców

2022-06-27 10:33

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May przyjechali do Krakowa. Twórcy popularnych programów motoryzacyjnych przemieszczają się po naszym kraju z kamerami i wzbudzają sensację wśród przechodniów. Co ekipa robi w Polsce?

Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond w Polsce. Fanom motoryzacji nie trzeba przedstawiać tych panów. Ogromną międzynarodową popularność zdobyli pracując w telewizyjnym show TOP GEAR. Program był emitowany w stacji BBC w latach 2003-2015. Później zaczęli realizować program "The Grand Tour", którego odcinki można oglądać na platformie Amazon Prime Video. Dziennikarzy można było spotkać ostatnio w Krakowie, gdzie chodzili po mieście z kamerami. Okazuje się, że panowie kręcą w Polsce materiał do następnych odcinków swojego show. W jakich miastach się jeszcze pojawili?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TOP10 filmów z najlepszym soundtrackiem. Te utwory skradły całe widowisko!

BENZYNA czy DIESEL. Co się bardziej opłaca? | ESKA XD - Prosto z salonu #51

Clarkson, May i Hammond tworzą program w Polsce!

Jedni z najsławniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie, realizują materiał do nowych odcinków swojego telewizyjnego show. Przemieszczając się po ulicach Krakowa zwrócili na siebie uwagę wielu przechodniów, którzy wspólnie z nimi udali się na spacer. W pewnym momencie kolejka fanów była niesamowicie długa! Największe zainteresowanie wzbudziły wypasione fury, które stały niedaleko Teatru im. Juliusza Słowackiego. Prowadzący między nagraniami z przyjemnością pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Wypili również kawę na Rynku Głównym oraz odwiedzili kilka turystycznych atrakcji, m.in. Muzeum Figur Woskowych przy ul. Floriańskiej.

Sonda
Lubisz oglądać programy motoryzacyjne?

W jakich polskich miastach kręcono The Grand Tour?

Poza Krakowem, popularnych dziennikarzy można było spotkać również w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu oraz Tleniu w powiecie świeckim. To oczywiście nie koniec trasy, bo prezenterzy mają w planach odwiedzić jeszcze kilka innych polskich miejsc. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć Clarksona, Hammonda i Maya z wypadu do naszego kraju.