Gwiazda tureckich seriali kończy karierę aktorską?! Widzowie nie zobaczą Hande Erçel w nowych produkcjach?

2021-09-16 15:18 kg
Miłosne potyczki
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od miesięcy cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów hitów. Do ulubionych telenowel z Turcji zdecydowanie należą Miłosne potyczki, które od stycznia 2019 roku były emitowane na antenie Telewizji Polskiej. W głównej roli w produkcji mieliśmy okazję podziwiać Hande Erçel, jedną z najpiękniejszych, tureckich aktorek. Gwiazda kończy karierę aktorską? Sprawdźcie szczegóły.

Gwiazda tureckich seriali kończy karierę aktorską?! Miłosne potyczki to turecki serial opowiadający historię przewrotnej miłości dwojga młodych ludzi. Dziewczyna z tureckiej prowincji, właśnie otrzymała dyplom ukończenia studiów i szuka pracy w Stambule, chcąc wyrwać się z domu rodzinnego. Zupełnym przypadkiem na ulicy spotyka przystojnego mężczyznę i wdaje się z nim w zażartą sprzeczkę. Kiedy rozbita dociera do biura, w którym ma odbyć rozmowę o pracę, dowiaduje, że właśnie stara się otrzymać posadę osobistej asystentki poznanego w zgryźliwych okolicznościach mężczyzny. Główną bohaterkę serialu, Hayat, grała piękna Hande Erçel.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Miłosne potyczki - Hande Erçel kończy karierę aktorską?!

Hande Erçel to turecka aktorka oraz modelka, która ma na koncie występy w takich produkcjach jak Miłosne potyczki czy też Czarna perła, które cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne telenowele z jej udziałem, ale niestety wszystko wskazuje na to, że nie nastąpi to w najbliższym czasie. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że jest zmęczona ciągłą pracą oraz brakiem odpoczynku.

Od 7 lat non stop angażowała się w kolejne projekty, a w ostatnim czasie pracowała przez 58 tygodni i miała zaledwie 15 dni wolnego. Piękna aktorka chce odpocząć, dlatego w najbliższych tygodniach rezygnuje z pracy zawodowej. Jak na razie Hande Erçel nie podpisała żadnego nowego projektu, a to oznacza, że nie zobaczymy jej w nowych tureckich telenowelach. Nie wiadomo, kiedy aktorka wróci do aktorstwa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE