Halloween Ends - zwiastun i data premiery ostatniej odsłony kultowej serii horrorów

i

Autor: materiały prasowe Halloween Ends - zwiastun i data premiery ostatniej odsłony kultowej serii horrorów

Gwiazda nowego "Halloween" obiecuje, że "fani ku*wa oszaleją". Kiedy premiera horroru?

2022-09-29 9:51

"Halloween Ends" zbliża się wielkimi krokami. Zwieńczenie jednej z najbardziej kultowych serii grozy, jakie widziało kino, ma sprawić, że fani oszaleją z zachwytu. Tak przynajmniej zapewnia Jamie Lee Curtis w najnowszym zwiastunie. Kiedy premiera w kinach?

"Halloween Ends" to trzecia i ostatnia część zrebootowanej w 2018 roku serii "Halloween" o Michaelu Myersie i jego pogoni za Laurie Strode. Wbrew powszechnej opinii na temat wszelkiej maści rebootów i remake'ów, nowa odsłona "Halloween" tchnęła w tę opowieść zupełnie nowe życie i została ciepło przyjęta przez fanów. Teraz zaś dobiega końca, a odtwórczyni głównej roli obiecuje istną jazdę bez trzymanki.

"Halloween Ends" w nowym zwiastunie - kiedy premiera horroru?

Akcja filmu rozgrywa się na cztery lata po wydarzeniach z poprzednika. Laurie zamieszkała z wnuczką i postanowiła ruszyć do przodu wiodąc spokojne, sielankowe życie. Swoje traumatyczne przeżycia spisała zaś w formie książki, by raz na zawsze rozliczyć się z Michaelem i puścić go w niepamięć. Gdy jednak w okolicy dochodzi do brutalnego morderstwa, zło powraca ze zdwojoną siłą, a Laurie bynajmniej nie jest gotowa na kolejne reunion.

Zgodnie z zapowiedzią Jamie Lee Curtis, "Halloween Ends" ma być brutalne i przerażające, a fani dosłownie oszaleją z zachwytu. Czy tak rzeczywiście się stanie i ostatnia odsłona kultowej serii "dowiezie"? Przekonamy się już 14 października

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1