Angelique Boyer

i

Autor: instagram.com/angeliqueboyer (screen) Angelique Boyer z serialu "Niezwyciężona miłość".

Telenowela

Gwiazda "Niezwyciężonej miłości" była bohaterką skandalu. Angelique Boyer zdradziła byłego partnera na oczach całego Meksyku

2024-06-10 11:59

Angelique Boyer w Polsce znana jest jako gwiazda latynoskich telenowel. W Meksyku jest nie tylko twarzą znaną z telewizji, ale też jedną z najważniejszych postaci lokalnego show-biznesu. Lata temu pisały o niej media w całym kraju i nie tylko. Historią tego romansu żyli wszyscy. Oto historia, jak porzuciła ówczesnego partnera dla popularnego aktora.

Angelique Boyer to jedna z największych latynoskich gwiazd. Polscy fani znają ją po prostu z licznych ról w popularnych telenowelach. W Meksyku to postać, o której niemal codziennie rozpisują się serwisy plotkarskie. Jej ogromna popularność zaczęła się w 2010 roku, kiedy dostała tytułową rolę w kultowej już telenoweli "Teresa". Jej serialowym partnerem był aktor Sebastian Rulli, a za produkcję telenoweli odpowiadał Jose Alberto Castro. Jeszcze w trakcie nagrań, Angelique Boyer związała się z 25 lat starszym producentem telewizyjnym. Była to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par meksykańskiego show-biznesu. Do czasu, kiedy Boyer zostawiła Castro dla wspomnianego wcześniej aktora. Był to wielki skandal.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Skandal z Angelique Boyer

W 2013 roku Angelique Boyer i Sebastian Rulli ponownie zagrali razem w telenoweli. Tym razem było to "Za głosem serca". Pewnego dnia media przyłapały ich na wspólnej wycieczce. Choć początkowo próbowano wyciszać plotki o romansie, szybko się okazało, że popularna aktorka prawdopodobnie zdradziła Jose Alberto Castro. Jej związek z producentem szybko się zakończył. Tak naprawdę nigdy nie wyjaśniono, że Angelique zostawiła go, zanim związała się z Rullim.

Najpopularniejsza para show-biznesu

Związek, który rozpoczął się od wielkiego medialnego skandalu, teraz jest podawany za wzór. Angelique Boyer i Sebastian Rulli są razem już od ponad 10 lat. Uważani są za jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych par w latynoskim świecie rozrywki. Po "Za głosem serca" zagrali razem jeszcze w trzech innych telenowelach: "Trzy razy Ana", "Vencer el pasado" i ostatnio w "El extraño retorno de Diana Salazar".