Gwiazdy telenowel

Angelique Boyer - kim jest gwiazda serialu "Niezwyciężona miłość"? To królowa latynoskich telenowel!

2024-06-08 11:13

Angelique Boyer to aktorka, która gra główną rolę w telenoweli "Niezwyciężona miłość". Polscy fani latynoskich doskonale znają ją z innych tytułów, takich jak "Teresa", "Otchłań namiętności" czy "Za głosem serca". Angelique to prawdziwa królowa telenowel, która dodatkowo jest jedną z najciekawszych postaci latynoskiego show-biznesu. Co warto o niej wiedzieć?

Angelique Boyer to aktorka, którą Polacy poznali już w 2006 roku. To właśnie wtedy stacja TV4 rozpoczęła emisję młodzieżowej telenoweli "Zbuntowani". Grała tam Vico. Wtedy jednak mało kto sądził, że uda jej się zrobić tak wielką karierę. Przełomowym projektem w jej życiu była telenowela "Teresa". Ta produkcja okazała się jedną z najbardziej kultowych telenowel w historii. Po sukcesie tego tytułu Boyer dostawała wiele propozycji ról w meksykańskich serialach. Wystąpiła w kilku telenowelach emitowanych w Polsce. Można było ją widzieć w "Otchłani namiętności", "Trzy razy Ana", "Za głosem serca", "Miłości po grób" i niedawno w "Imperium gwiazd". Wiosną 2024 roku stacja Novelas+ rozpoczęła emisję kolejnej produkcji z jej udziałem. To "Niezwyciężona miłość". Kim jest grana przez nią postać?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Niezwyciężona miłość" - Angelique Boyer jako Leona Bravo

Angelique Boyer wciela się w Marenę, która w młodości była ofiarą straszliwej tragedii. Po traumatycznym wydarzeniu, w którym straciła wszystko, przyjmuje nową tożsamość, aby szukać sprawiedliwość. Jako Leona Bravo postanawia zmierzyć się z Ramsésem Torrenegro, który jest odpowiedzialny za jej cierpienia z przeszłości. Po latach spotyka też dwie miłości z nastoletnich lat. Musi zdecydować, czy chce, aby miłość pary wróciła do jej życia, ponieważ zarówno Gael, jak i David nadal są w niej głęboko zakochani.

Angelique Boyer - życie prywatne

Angelique Boyer jest nie tylko znaną aktorką, ale też celebrytką, której życie prywatne cieszy się zainteresowaniem mediów. Na początku kariery była związana z o wiele starszym od niej producentem serialów José Albertem Castro. To właśnie on był odpowiedzialny za produkcję "Teresy". W 2013 roku wywołała skandal, kiedy zdradziła go z poznanym na planie "Teresy" aktorem Sebastianem Rullim. Romans okazał się jednak prawdziwą miłością, ponieważ Boyer i Rulli są parą od ponad 10 lat.