Tara Reid

i

Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Gwiazda American Pie zmieniła się nie do poznania! Jak dziś wygląda filmowa Vicky?

2022-10-13 8:58

Pamiętacie Vicky z American Pie? Piękna blondynka o uroczym uśmiechu nie mogła narzekać na brak adoratorów. Później zdecydowała się na kilka operacji plastycznych, które nie poszły po jej myśli. Jak przez te wszystkie lata zmieniła się aktorka? Jak wygląda dziś Tara Reid?

Tara Reid to było jedno z najgorętszych nazwisk w latach 2000. Po kasowym sukcesie American Pie aktorka nie mogła się odpędzić od fleszy, fanów, a nawet prześladowców. Kultowa komedia dała jej największą rozpoznawalność, chociaż na ekranie debiutowała już wcześniej w filmie "Big Lebowski". W pamięci widzów zapisała się jako urocza, piękna i naturalna blondynka - Vicky Lathum. Niestety z czasem gwiazda pokochała operacje plastyczne i zamiast mówić o nowych rolach, to głośniej mówiło się o jej wyglądzie. I może trudno w to uwierzyć, ale Tara Reid ma dzisiaj 46 lat! Co słychać u aktorki i jak zmieniła się od premiery sprośnej komedii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zapomnijcie o Annabelle - nadchodzi kolejna złowieszcza lalka. Zwiastun "M3GAN" przyprawia o ciarki

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Jak dziś wygląda Vicky z American Pie?

Aktorka niedługo po premierze kultowej produkcji zdecydowała się na kilka operacji. Poddała się licznym zabiegom, które niestety nie poszły po jej myśli. Sama wspomina, że jej ciało zostało "zmasakrowane przez chirurgię plastyczną". Poprawianie wyglądu skończyło się wklęsłym brzuchem, a powiększenie piersi całkowicie zaburzyło proporcję sylwetki. Przypomnijmy, że Tara Reid była bardzo szczupła. Do tego stopnia, że sugerowano kobiecie anoreksję. Nieudane eksperymenty z ciałem udało się znacznie zamaskować przez... kolejne operacje. Jak dziś, po tych wszystkich przejściach, wygląda Tara Reid? Poniżej udostępniamy aktualne zdjęcia z jej profilu na Instagramie.

"Moje ciało było całkowicie zmasakrowane przez chirurgię plastyczną. Miałam modelowanie sylwetki, ale wszystko poszło źle. Mój brzuch stał się wklęsły" - wspominała Tara Reid w wywiadzie dla magazynu "Closer"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE