Gra o tron s08e04 - kiedy online w HBO oglądać 4. odcinek Gry o tron?

2019-05-05 10:37
Gra o tron - bohaterowie ostatniego sezonu na wyjątkowych zdjęciach
Autor: Materiały prasowe HBO Peter Dinklage jako Tyrion Lannister

Gra o tron sezon 8 odcinek 4 - co wydarzy się po wielkiej bitwie o Winterfell? Gra o Żelazny Tron jeszcze się nie skończyła! Kiedy premiera 4. odcinka Gry o tron? Godzinę emisji w HBO, powtórki oraz gdzie oglądać Game of thrones s08e04 online znajdziecie poniżej.

Po widowiskowym 3. odcinku Gry o tron, w którym zobaczyliśmy długo wyczekiwaną, spektakularną bitwę z Nocnym Królem, przyszedł czas na kolejne starcie. Tym razem Jon Snow, Daenerys i reszta ludzi pod ich przywództwem staną twarzą w twarz z Cersei. Będzie to ostatnie starcie o Żelazny tron. Gra o tron sezon 8 odcinek 4 potrwa 78 minut. Kiedy i której godzinie Gra o tron s08e04? Poniżej znajdziecie niezbędne informacje dotyczące emisji nowego odcinka, powtórki i streamu online.

Gra o tron s08e04 - online i TV

Gra o tron to serial HBO i tylko na tym kanale zobaczymy nowe odcinki GOT legalnie. Czwarty epizod Game of thrones obejrzymy z niedzieli na poniedziałek (5/6 maja) o 3:00 w nocy. Powtórka 4. odcinka zaplanowana jest na poniedziałek, na godzinę 20:10. Tradycyjnie równo z premierą telewizyjną Gra o tron s08e04 zostanie udostępniona online w HBO GO. Ta opcja dostępna jest dla posiadaczy wykupionego pakietu. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE