Gra o tron sezon 8 odcinek 5 - kiedy? Godzina, powtórka, zwiastun GOT s08e05

2019-05-13 9:11
Gra o tron sezon 8 odcinek 5
Autor: screen z youtube/GameofThrones Gra o tron sezon 8 odcinek 5

Gra o tron sezon 8 odcinek 5 - to już przedostatni epizod najbardziej widowiskowego serialu w historii telewizji! Co się wydarzy w Game of thrones s08e05? Kiedy i gdzie oglądać w TV? O której godzinie? Powtórka oraz emisja online do sprawdzenia w jednym miejscu.

Gra o tron nieubłaganie zbliża się do końca. Przed nami 5. odcinek 8. sezonu Game of thrones, który będzie jednocześnie przedostatnim epizodem całego serialu. Tym razem będziemy świadkami ostatniego starcia o Żelazny Tron. Jon Snow, Daenerys i ich sprzymierzeńcy staną naprzeciwko Cersei i jej armii. Warto przypomnieć, że w 4. odcinku zginął drugi ze smoków Dany oraz została doszczętnie zniszczona flota, która dopiero co dotarła do Królewskiej Przystani. Jak zakończy się walka o władzę absolutną? O tym przekonamy się w dwóch ostatnich odcinkach Gry o tron!

Gra o tron sezon 8 odcinek 5 online i TV

Gra o tron to serial HBO i tylko na tym kanale zobaczymy nowe odcinki GOT legalnie. Piąty epizod Game of thrones obejrzymy z niedzieli na poniedziałek (12/13 maja) o 3:00 w nocy. Powtórka 5. odcinka 8. sezonu zaplanowana jest na poniedziałek, na godzinę 20:10. Tradycyjnie równo z premierą telewizyjną Gra o tron s08e05 zostanie udostępniona online w HBO GO. Ta opcja dostępna jest dla posiadaczy wykupionego pakietu. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Gra o tron sezon 8 odcinek 5 potrwa godzinę i dwadzieścia minut!

Gra o tron sezon 8 odcinek 5 - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE