Gra o tron - obsada spin-offa serialu. Kogo zobaczymy w kontynuacji?

2019-01-09 10:56
Gra o tron
Autor: HBO/Ferrari Press/East News Gra o tron

Jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów, Gra o tron, doczeka się spin-offa. Wiadomo już, kogo zobaczymy w jego obsadzie.

Gra o tron - spin-off serialu ma już obsadę! Kogo zobaczymy w serialu? Fakt, że Gra o tron doczeka się jakiejś kontynuacji, był raczej do przewidzenia, biorąc pod uwagę, ilu fanów ma adaptacja sagi Pieśń lodu i ognia. Wiemy już oficjalnie, że powstaje spin-off Gry o tron. Kogo zobaczymy w jego obsadzie?

Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Gra o tron - spin-off. O czym będzie kontynuacja?

Pierwsze informacje o tej produkcji pojawiły się już w połowie 2018 roku. Wtedy oficjalnie dowiedzieliśmy się, że HBO planuje stworzenie spin-offa GoT, którego fabuła ma skupiać się na erze Westeros zwanej The Long Night, czyli Długa Noc. Początkowo tak brzmiał również roboczy tytuł serialu. The Long Night to okres, w którym pojawili się Biali Wędrowcy i to o nich ma opowiadać serial. HBO zapowiedziało wówczas, że w nowym serialu poznamy: 'przerażające tajemnice Westeros, o jakich jeszcze nie słyszeliśmy'.

Gra o tron - spin-off: obsada

Jakiś czas temu HBO potwierdziło, że jedną z głównych ról w produkcji zagra Naomi Watts. Teraz znamy już więcej szczegółów obsady. I mimo że nie są to bardzo znani aktorzy, warto pamiętać, że przed pierwszym sezonem Gry o tron niewiele osób słyszało o Emilii Clarke czy Sophie Turner. W obsadzie spin-offa serialu pojawią się m.in.:

  • Naomi Ackie
  • Denise Gough
  • Jamie Campbell Bower 
  • Sheila Atim
  • Ivanno Jeremiah 
  • Georgie Henley 
  • Alex Sharp 
  • Toby Regb

Gra o tron - kiedy premiera spin-offa?

Jak na razie dokładna data nie jest jeszcze znana. Póki co wiadomo, że serial ma się ukazać w 2020 roku, czyli rok po premierze ostatniego sezonu GoT, który będziemy mogli oglądać w kwietniu 2019.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE