Gogglebox. Przed telewizorem 13 - zmiana emisji programu! Kiedy oglądać w TTV?

2020-09-15 12:47 kg
Gogglebox
Autor: TTV

Stacja TTV ma w swojej ofercie programy, które są prawdziwymi hitami! Jednym z nich jest zdecydowanie Gogglebox. Przed telewizorem, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Pod koniec sierpnia 2020 roku premierę miała trzynasta odsłona show. Okazuje się, że już wkrótce nastąpi zmiana w emisji programu. Kiedy oglądać nowe odcinki Gogglebox?

Gogglebox. Przed telewizorem 13 - zmiana emisji programu! Kiedy oglądać w TTV? Gogglebox. Przed telewizorem to program, w którym grupy przyjaciół, rodziny oraz pary komentują oglądane przez siebie programy telewizyjne, seriale lub wybrane wydarzenia. Show od samego początku może pochwalić się wysoką oglądalnością oraz popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego w tym, że powstają kolejne jego edycje.

Gogglebox. Przed telewizorem 13 - zmiana emisji programu! 

Trzynasta edycja programu Gogglebox. Przed telewizorem zadebiutowała na antenie TTV w poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku. Dotychczas program był emitowany raz w tygodniu, okazuje się jednak, że od 30 września show będzie można oglądać dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz środy, o godzinie 22:00. W związku z tym, produkcja programu zdecydowała się na wydłużenie trzynastego sezonu - będzie się składać z 24 odcinków. To świetna informacja dla wszystkich fanów show. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE