Gliniarze sezon 9 streszczenia odcinków 498, 499, 500, 501, 502. Co się wydarzy?

2020-10-19 9:09 kg
Gliniarze
Autor: screen Ipla.tv

Gliniarze odcinki 498, 499, 500, 501, 502 zostaną wyemitowane w dniach 19-23 października o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial można także oglądać w internecie na platformie ipla.tv. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia epizodów 498-502.

Gliniarze sezon 9 streszczenia odcinków 498, 499, 500, 501, 502. Co się wydarzy? Klara poznaje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku mężczyznę. Olgierd, który wpadł z wizytą do syna kobiety, Jana, odnosi wrażenie, że gdzieś już spotkał partnera jego matki. Nowy harmonogram spłaty kredytu pogarsza sytuację finansową Kuby. Natalia nie rozumie, dlaczego mężczyzna nie chce przyjąć jej pomocy. Ich związek coraz bardziej się komplikuje.

Gliniarze - 498

Zostaje uduszona nauczycielka, która mieszkała w podwarszawskiej miejscowości. Kilka dni wcześniej partner kobiety zgłosił jej zaginięcie. Stróże prawa odkrywają, że zamordowana wpadła na trop pewnego przestępstwa. W sprawę angażuje się pracownica Interpolu, Łucja Wilk. Kobieta szybko popada w konflikt ze Szwarcem, gdyż ten nie docenia jej kompetencji.

Gliniarze - 499

Młoda kobieta zostaje postrzelona w trakcie spaceru po lesie. Detektywi znajdują naboje i dochodzą do wniosku, że w lesie odbywają się nielegalne polowania. Okoliczni mieszkańcy jednak lojalnie milczą. Kuba i Natalia muszą uciec się do niestandardowych rozwiązań, żeby poznać prawdę. Niebawem kobieta postanawia zrobić partnerowi prezent. Tym drobnym gestem wywołuje jednak kłótnię. Mężczyzna nie radzi sobie ze swoimi problemami, a Natalia powoli traci cierpliwość.

Gliniarze - 500

Dwaj zamaskowani napastnicy porywają autobus. Mężczyźni żądają spotkania z Zarębskim. Gdy mężczyzna pojawia się w wyznaczonym miejscu, zostaje uprowadzony. Śledztwo prowadzi kolegów porwanego stróża prawa na trop sprawy, którą Zarębski prowadził dwie dekady wcześniej. Okazuje się, że były naczelnik skrywa kilka kłopotliwych sekretów.

Gliniarze - 501

Znika sędzia sądu okręgowego. Wkrótce mężczyzna zostaje odnaleziony. Jest nagi i ktoś przywiązał go do latarni. Poszkodowany nie chce jednak rozmawiać o tym zdarzeniu. Tymczasem Klara poznaje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku mężczyznę. Olgierd, który wpadł z wizytą do syna kobiety, Jana, odnosi wrażenie, że gdzieś już spotkał partnera jego matki.

Gliniarze - 502

Zostaje zamordowany stróż prawa. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara skrywała wiele sekretów. Detektywi podejmują współpracę z policyjną partnerką zabitego. Mają nadzieję, że kobieta pomoże im w śledztwie. Nowy harmonogram spłaty kredytu pogarsza sytuację finansową Kuby. Natalia nie rozumie, dlaczego mężczyzna nie chce przyjąć jej pomocy. Ich związek coraz bardziej się komplikuje.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE