Gliniarz z Beverly Hills 4 wróci z oryginalną obsadą? Kto zagra w kontynuacji kultowego filmu?

2022-09-22 13:57 Leon Pietrzak
Beverly Hills
Autor: AKPA

Gliniarz z Beverly Hills powraca z czwartą częścią. Co może ucieszyć fanów serii, to fakt, że razem z kontynuacją wróci również stara obsada! Kogo zobaczymy na ekranie w kolejnym filmie?

Spotkanie po latach? Proszę bardzo. Gliniarz z Beverly Hills ponownie zaskoczył. Na początku niespodziewanie pojawiła się informacja, że powstaje następna część, a niedługo później potwierdziły się plotki, że do głównej roli wróci Eddie Murphy. Na temat samej fabuły jeszcze nie wiemy nic, ale aktorzy pojawili się już na planie i planowo w 2024 roku mają zagościć na naszych ekranach. Czy kolejny film z popularnej serii ma szansę jeszcze zaskoczyć fanów? Twórcy nie zdradzają wiele, ale widać, że chcą zagrać na naszym sentymencie i zaangażowali w projekt nazwiska z oryginalnej obsady!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brad Pitt został rzeźbiarzem. Jego prace zaskoczyły wszystkich fanów

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Beverly Hills 4 - obsada

W długo wyczekiwanej kontynuacji zobaczymy, poza Murphym, detektywa Rosewooda (Judge Reinhold), sierżanta Taggarta (John Ashton) i Serge'a (Bronson Pinchot). Poza dobrze znanymi twarzami nie zabraknie równiez nowych. Do obsady dołączyli Taylour Paige i Joseph Gordon-Levitt.

Sonda
Czy będziesz oglądać kontynuację Gliniarza z Beverly Hills?

Beverly Hills 4 - kiedy premiera?

Film wyprodukuje platforma Netflix, więc premiera odbędzie się na platformie streamingowego giganta. Zdjęcia do produkcji już wystartowały, ale twórcy jeszcze nie zdradzili, kiedy Beverly Hills 4 trafi do serwisu. Mówi się o 2024 roku, ale data nie została oficjalnie potwierdzona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE