Kuchenne rewolucje

i

Autor: Materiały Prasowe

Gęś Pocztowa - Ludwina. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

2020-08-05 15:35

Kiedy lata świetności „Ludwinki” minęły, jej kolejną właścicielką została Marzena, kończąca właśnie karierę sportową. Kobieta zaczęła wprowadzać zmiany, które w jej mniemaniu miały przynieść sukces. Marzena sama zaprojektowała i wymyśliła nowe wnętrze swojej wymarzonej restauracji, zadbała także o wyjątkowe menu. Niestety odnowiony lokal nie przekonał do siebie klientów. Oryginalne potrawy sprzedawały się bardzo rzadko, a parking przed restauracją stał pusty.

Gęś Pocztowa - Ludwina. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy ta restauracja nadal istnieje? Sytuacja wydawała się beznadziejna, ale sportowy duch Marzeny, właścicielki, nie pozwalał jej się poddać. Czy wezwana na pomoc Magda Gessler uratowała restaurację, a dzięki zmianom Gęsi Pocztowej udało się jednak przetrwać?

Gęś Pocztowa - Ludwina. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy ta restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Ludwiny premierowo wyemitowany został 12 września 2019 roku. Gdy Magda wróciła do restauracji po kilku tygodniach, w zajeździe było pełno gości. Restauratorka wskazała kilka drobnych wpadek, jednak ogólnie zaserwowane je potrawy oceniła jako znakomite. Co więcej, powiedziała, że w Gęsi Pocztowej można zjeść najlepszą gęsinę w Polsce!

Czy wiesz wszystko o Magdzie Gessler?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Magda Gessler?

Wygląda na to, że wizyta Magdy Gessler rzeczywiście uratowała restaurację. W niemal rok po emisji programu Zajazd Gęś Pocztowa nadal istnieje - a Magdzie Gessler zdarzyło się nawet udostępniać na Facebooku posty z fanpage'a restauracji z poleceniem. Restauracja w opiniach Google ma ocenę 4,1/5, a goście bardzo chwalą zwłaszcza gęsinę. Adres restauracji to Ludwina 1A, 63-300.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE