Gdzie jest mój agent - powstanie polska wersja francuskiego hitu. Kto w obsadzie? Ile będzie odcinków?

2022-05-13 12:57 Leon Pietrzak
Mój agent TVN
Autor: Materiały prasowe

"Gdzie jest mój agent" to francuski serial, który rozkochał widownie nie tylko w swoim kraju. Tytuł trafił również na Netfliksa, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Znana produkcja doczeka się też swojego polskiego odpowiednika. Kto wcieli się w bohaterów?

Gdzie jest mój agent to komedia, która zadebiutowała w 2015 roku. Pierwsze odcinki pojawiły się na kanale stacji France Télévisions oraz na szwajcarskim programie RTS Un. W naszym kraju prawa do emisji wykupił Netflix i właśnie tam możemy oglądać cztery sezony francuskiego hitu. Polacy postarali się również o wykupienie licencji i w kwietniu ruszyły zdjęcia do autorskiej wersji, którą zatytułowano "Mój agent". Poznaliśmy już pierwsze nazwiska i szczegóły na temat premiery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana w TVN! Kiedy i o której oglądać serial? Ile odcinków liczy?

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Mój Agent - o czym jest?

Mój Agent będzie oparty na francuskim "Dix pour cent". Oryginalna historia opowiada o paryskiej agencji aktorskiej, która odpowiada za kariery wielu słynnych gwiazd filmu i telewizji. Po nagłej śmierci założyciela firmy, czwórka agentów stara się utrzymać dotychczasowy status, próbując zapewnić swoim kapryśnym klientom jak najlepsze warunki. Na sukces serialu wpłynął fakt angażu prawdziwych francuskich gwiazd, wcielających się w fikcyjne wersje samych siebie.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Mój Agent - obsada

Podobnie jak w zagranicznej wersji, zobaczymy polskich aktorów, którzy zagrają samych siebie. W rolę agentów wcielą się Marek Gierszał, Ewa Szykulska, Maciej Maciejewski i Aleksandra Pisula. Na ekranie zobaczymy również Annę Cieślak i Dawida Ściupidro. W pierwszym odcinku zagra Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

Mój Agent - kiedy premiera?

Zdjęcia do serialu ruszyły w kwietniu 2022 i jeszcze w tym roku produkcja zawita na platformie Playera. Łącznie będzie sześć odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE