Mój agent TVN

i

Autor: Materiały prasowe

Gdzie jest mój agent - powstanie polska wersja francuskiego hitu. Kto w obsadzie? Ile będzie odcinków?

2022-05-13 12:57

"Gdzie jest mój agent" to francuski serial, który rozkochał widownie nie tylko w swoim kraju. Tytuł trafił również na Netfliksa, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Znana produkcja doczeka się też swojego polskiego odpowiednika. Kto wcieli się w bohaterów?

Gdzie jest mój agent to komedia, która zadebiutowała w 2015 roku. Pierwsze odcinki pojawiły się na kanale stacji France Télévisions oraz na szwajcarskim programie RTS Un. W naszym kraju prawa do emisji wykupił Netflix i właśnie tam możemy oglądać cztery sezony francuskiego hitu. Polacy postarali się również o wykupienie licencji i w kwietniu ruszyły zdjęcia do autorskiej wersji, którą zatytułowano "Mój agent". Poznaliśmy już pierwsze nazwiska i szczegóły na temat premiery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana w TVN! Kiedy i o której oglądać serial? Ile odcinków liczy?

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Mój Agent - o czym jest?

Mój Agent będzie oparty na francuskim "Dix pour cent". Oryginalna historia opowiada o paryskiej agencji aktorskiej, która odpowiada za kariery wielu słynnych gwiazd filmu i telewizji. Po nagłej śmierci założyciela firmy, czwórka agentów stara się utrzymać dotychczasowy status, próbując zapewnić swoim kapryśnym klientom jak najlepsze warunki. Na sukces serialu wpłynął fakt angażu prawdziwych francuskich gwiazd, wcielających się w fikcyjne wersje samych siebie.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Mój Agent - obsada

Podobnie jak w zagranicznej wersji, zobaczymy polskich aktorów, którzy zagrają samych siebie. W rolę agentów wcielą się Marek Gierszał, Ewa Szykulska, Maciej Maciejewski i Aleksandra Pisula. Na ekranie zobaczymy również Annę Cieślak i Dawida Ściupidro. W pierwszym odcinku zagra Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

Mój Agent - kiedy premiera?

Zdjęcia do serialu ruszyły w kwietniu 2022 i jeszcze w tym roku produkcja zawita na platformie Playera. Łącznie będzie sześć odcinków.