Fryderyki 2019: transmisja na żywo. Gdzie i o której oglądać?

2019-03-08 14:17
Fryderyki - Eska Cinema
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Fryderyki to najważniejsze nagrody muzyczne rozdawane w naszym kraju. W tym roku obchodzimy jubileuszową 25. edycję przyznawania Fryderyków. Gdzie i o której oglądać tegoroczną galę?

Fryderyki 2019 to jubileuszowa, 25 gala wręczenia najważniejszych statuetek w przemyśle muzycznym w Polsce. W tym roku muzyczne show nie odbędzie się w Warszawie, a w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Statuetka przyznawana jest przez Związek Producentów Audio-Video. W skład komisji wchodzi 1000 artystów i dziennikarzy muzycznych. Gdzie w tym roku będziemy mogli oglądać relację z gali przyznania Fryderyków w TV i online? 

przeczytaj: To był rok! - uczestnicy i prowadzący program TVP

Fryderyki 2019 transmisja TV i online

Fryderyki 2019 będziemy mogli obejrzeć na żywo w telewizji! Transmisja TV odbędzie się w sobotę 9 marca 2019 roku o godzinie 20:05 w telewizji TVN. Stream online dostępny będzie na stronie player.pl oraz dla zarejestrowanych użytkowników w serwisie WP PILOT.

Fryderyki 2019: kto wystąpi na gali?

Galę wręczenia Fryderyków 2019 uświetni występ gwiazd polskiej sceny muzycznej. W trakcie koncertu zobaczymy takie gwiazdy jak: Kayah, Nosowska, Edyta Górniak, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kortez i Lanberry.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE