Freud - sezon 2 powstanie? Kiedy serial trafi na Netflix?

2020-03-25 15:38
Freud
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Seriale kryminalne i mroczne thrillery są jednymi z chętniej oglądanych produkcji. Na Netflix co rok trafia mnóstwo seriali, które zaliczają się do tej kategorii. Pierwszy sezon serialu Freud, który trafił na Netflix w marcu 2020, opowiada historię słynnego lekarza za jego młodych lat. Przyszły twórca psychoanalizy jest zaangażowany w rozwikłanie sprawy morderstwa.

Freud - sezon 2 powstanie? Kiedy serial może trafić na Netflix i co już wiadomo o potencjalnej kontynuacji? Pierwszy sezon produkcji miał światową premierę na Berlinale, a na Netfliksie ukazał się miesiąc później. Dość szybko po premierze trafił on do top 10 najchętniej oglądanych produkcji platformy.

Freud - sezon 2 powstanie? Kiedy serial może trafić na Netflix?

W pierwszym sezonie poznajemy postać Zygmunta Freuda, jeszcze sprzed jego niezwykłej naukowej kariery, która przyniosła mu sławę. Freud udziela pomocy ciężko rannej kobiecie, która mimo to niedługo później umiera. Z pomocą medium i policjanta angażuje się w śledztwo, które ma doprowadzić do odkrycia, kto stoi za morderstwem kobiety.

Netflix jak na razie nie podjął jeszcze oficjalnej decyzji, czy serial doczeka się drugiego sezonu. Wszystko zależy z pewnością od jego oglądalności. Biorąc pod uwagę, że Freud trafił już - przynajmniej w Polsce - do listy top 10  najchętniej oglądanych produkcji, możemy spodziewać się, że serial okaże się sukcesem. Jeśli drugi sezon faktycznie powstanie, ukaże się on na Netfliksie pewnie nie wcześniej niż wiosną 2021 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE