French Touch 2021 - kiedy i o której? Godzina, online, powtórka koncertu

2021-10-27 23:42 kg
French Touch
Autor: materiał prasowy

Gala French Touch to wydarzenie, będące zwieńczeniem obchodów dni francuskich w Polsce, których celem jest przybliżenie Polakom francuskiej mody, kultury czy też kuchni. To połączenie elementów koncertu, musicalu, kabaretu, pokazu mody oraz tanecznego show. Na scenie wystąpią nie tylko polscy artyści, ale również największe francuskie osobowości. Kiedy i o której oglądać French Touch? Sprawdźcie szczegóły.

French Touch 2021 - kiedy i o której? Podczas tegorocznej gali French Touch, będącej hołdem dla polsko-francuskiej przyjaźni, wystąpią francuskie gwiazdy muzyczne - Carla Bruni, Barbara Pravi, Kendji Girac oraz Imany, a towarzyszyć im na scenie będą polscy wokaliści - Cleo, Roksana Węgiel, Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski oraz Rafał Brzozowski. Galę poprowadzą Agata Konarska i Tomasz Kammel. Kiedy i o której oglądać wielkie święto polsko-francuskiej przyjaźni?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

French Touch 2021 - kiedy i o której?

Niezwykłe wydarzenie zostanie wyemitowane na antenie TVP2 już w czwartek, 28 października 2021 roku o godzinie 20:45. Powtórkę gali French Touch będzie można obejrzeć już w piątek 29 października, o godzinie 23:15 w TVP2, w sobotę 30 października o godzinie 15:20 w TVP Kobieta oraz o 00:15 w TVP2. Retransmisja koncertu będzie również dostępna na platformie vod.tvp.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE