Mecz Francja - Szwajcaria na Euro 2020. Gdzie oglądać w TV i internecie?

2021-06-28 14:48 Adrian Rybak
Euro 2020 - puchar
Autor: Flick.com/ Marco Verch Professional Photographer (CC BY 2.0)

Mecz Francja - Szwajcaria na Euro 2020 wywołuje wiele emocji wśród kibiców. Przed nami jedno z najważniejszych spotkań 1/8 finału turnieju. Czy Szwajcarom uda się zatrzymać aktualnych Mistrzów Świata, którzy uważani są za faworytów mistrzostw? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Sprawdź, gdzie oglądać mecz.

Euro 2020 to turniej, który wywołuje wiele emocji. Wszyscy zastanawiają się, kto może wygrać mistrzostwa. Wiemy już, że nie będą to Polacy, którzy nie wyszli z grupy. Tytułu nie obroni także Portugalia, która w 1/8 finału przegrała z reprezentacją Belgii. Przed nami kolejny mecz fazy pucharowej, w której pojawi się drużyna uważana za głównego faworyta do zdobycia trofeum. Mowa o Francji. Aktualni mistrzowie świata zmierzą się ze Szwajcarią. Ta ekipa potrafi zaskoczyć, ale statystyki nie są dla nich pomyślne. Od wielu lat udaje im się wyjść z grupy, ale zawsze odpadają w pierwszym meczu fazy pucharowej. Czy tym razem uda im się przełamać złą passę? Nie będzie to łatwe, ponieważ Francuzom bardzo zależy na dotarciu do finału i zrewanżowaniu się za przegrane mistrzostwa w 2016 roku. Gdzie i o której oglądać mecz Francja - Szwajcaria? Informacje na ten temat znajdziesz poniżej.

Kadra wróciła z Euro do Sopotu

Francja - Szwajcaria na Euro 2020. Gdzie oglądać?

Mecz Francja - Szwajcaria odbędzie się w poniedziałek 28 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00 na stadionie Arena Nationala w Bukareszcie (Rumunia). Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE