Prosta Sprawa

i

Autor: Przemek Pączkowski / CANAL+

GŁOŚNE SERIALE

Finałowe odcinki "Prostej sprawy" już dostępne! Twórcy pokazują materiał zza kulis o karkonoskich układach

2024-06-14 18:26

Długo wyczekiwany finał ekranowej wersji książki Wojciecha Chmielarza jest już na wyciągnięcie ręki! Finałowe epizody serialu "Prosta sprawa" trafiły właśnie do biblioteki serwisu CANAL+ online, a twórcy z tej okazji serwują widzom kolejny zakulisowy materiał.

Od piątku 14 czerwca w CANAL+ online można oglądać finałowe odcinki gangsterskiego serialu twórców FURIOZY — "Prostej sprawy". Pełna akcji historia na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu zyskała sympatię zarówno widzów, jak i krytyków, którzy zachwycali się brawurowo zrealizowanymi scenami akcji oraz porywającą od pierwszych minut historią. Pochwały zdobyła również doborowa obsada - m.in. Mateusz Damięcki, Piotr Adamczyk, Iza Kuna, Daniel Olbrychski, Krzysztof Zalewski, Magdalena Wieczorek, Mateusz Więcławek, Mateusz Kmiecik, Maciej Musiał i Weronika Humaj.

Aktorzy, którzy PRAWIE ZGINĘLI na planie | To Się Kręci

"Prosta sprawa" to historia, w której nie brakuje akcji

Serial "Prosta sprawa" to historia walki dobra ze złem i wartościach, które nigdy nie ulegają przedawnieniu. Bezimienny (w tej roli Mateusz Damięcki), który powraca do Jeleniej Góry, aby oddać Prostemu (Mateusz Więcławek) pożyczone niegdyś 200 zł, dowiaduje się o kłopotach w jakich znalazł się jego przyjaciel. Bez wahania staje po stronie słabszych, którzy znaleźli się w szponach bezwzględnej mafii. Jednak Kazik (tutaj Piotr Adamczyk) w tandemie z Czachą (Mateusz Kmiecik) to nie jedyna grupa, która walczy o hegemonię w mieście. Po piętach depczą im bezwzględni Czesi oraz gang motocyklowy, który usilnie próbuje przeciągnąć szalę lokalnych wpływów na swoją stronę.

Mamy tu grupę gangsterów, kryminalistów, którzy twardą ręką trzymają Jelenią Górę i okolice. Oczywiście dopuszczają się różnego rodzaju przestępstw, handlu narkotykami, a to wszystko pod przykrywką wrotkarni" - mówi Piotr Adamczyk, odtwórca roli Kazika, bossa jeleniogórskiej mafii

Jest tutaj tak wiele różnych wątków i tak dużo zagmatwanych historii, które szybko przybierają bardzo nieoczywisty bieg, że to zdecydowanie nie jest tytułowa PROSTA SPRAWA" - dodaje Mateusz Kmiecik, serialowa prawa ręka Kazika, czyli Czacha

Finałowe odcinki "Prostej sprawy" już dostępne w CANAL+ online. Poniżej możecie obejrzeć nowy zakulisowy materiał, w którym jest szansa przyjrzeć się bliżej wszystkim wrogom głównego bohatera.