Filmy o pilotach i inne podniebne produkcje. Top Gun to nie wszystko!

2022-05-29 14:48 Leon Pietrzak

Czas wybrać się nad ziemię, złapać za wolant i wyruszyć w podniebną przygodę. Z okazji premiery nowego Top Guna, postanowiliśmy cofnąć się w czasie i wybraliśmy najlepsze filmy właśnie o tej tematyce. A jest w czym wybierać! Oto najciekawsze propozycje z jasnego nieba, na które warto rzucić okiem.

Najlepsze filmy o pilotach, samolotach i lotnictwie, które warto obejrzeć. Każdy z nas kojarzy "Top Guna". Kultowy tytuł stał się popularny nie tylko w Ameryce, ale również innych zakątkach świata. To właśnie ten film sprawił, że wielu widzów zaczęło poważnie myśleć o zostaniu pilotem myśliwca. To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy branża filmowa postanowiła sięgnąć po maszynę lotniczą i wejść na jej pokład z kamerami. Czasem samoloty były główną scenerią, gdzie rozgrywała się cała akcja, a innym razem tylko pretekstem do opowiedzenia ciekawej historii. W ostatnich latach takich produkcji powstało naprawdę wiele! Postanowiliśmy wybrać kilka najciekawszych i zebrać je specjalnie dla was w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Kubuś Puchatek jako krwiożerczy morderca? Nadchodzi horror, który zrujnuje wasze dzieciństwo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE