Filmy na Halloween 2019. Najstraszniejsze horrory, których nie możecie przegapić

2019-10-17 11:47
To my
Autor: screen youtube.com, kanał Universal Pictures screen youtube.com

Co oglądać w najstraszniejszą noc w roku? Przedstawiamy nasze typy filmów na Halloween 2019, które na pewno was nie zawiodą!

Filmy na Halloween 2019 - co obejrzeć tego wieczoru, żeby naprawdę porządnie się przestraszyć? Wybór jest naprawdę trudny, zwłaszcza że co roku o tej porze wychodzi przynajmniej kilka nowych horrorów. Które filmy na Halloween wybrać? Przedstawiamy nasze typy zarówno spośród tegorocznych, jak i nieco starszych produkcji. Podczas Halloween 2019 tych filmów nie powinno zabraknąć!

Filmy na Halloween 2019: To my (2019)

To my opowiada historię matki, ojca i dzieci, którzy spędzają czas w letniskowym domku na plaży. Nagle okazuje się, że ich spokojny wypoczynek zakłócają nieproszeni goście. Czy będą mieli dobre intencję? Niestety nie.

Filmy na Halloween 2019: Midsommar. W biały dzień (2019)

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i ostatkami sił próbują ratować swoją relację. Rodzinna tragedia sprawia, że pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół w wakacyjnej wyprawie na północ Szwecji. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Romantyczny wyjazd szybko przybiera okrutne i niepokojące oblicze. Sielskie krajobrazy staną się dla Dani i Christiana polem nierównej walki o ich związek i próbą pokonania własnych słabości.

Horrory, których nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca. Przejdziesz przez tę listę? [18+]

Filmy na Halloween 2019: Obecność (2013)

Choć trudno w to uwierzyć, fabuła tego filmu oparta jest na faktach. Para zajmująca się badaniem zjawisk paranienormalnych zostaje poproszona o pomoc przez rodzinę zamieszkującą odludną farmę. Okazuje się, że ich dom faktycznie jest nawiedzony przez przerażającego demona.

Filmy na Halloween 2019: Ciche miejsce (2018)

Ten horror zdecydowanie wyróżnia dość nietypowa fabuła. Opowiada o rodzinie, która musi żyć w kompletnej ciszy - każdy najmniejszy dźwięk przyciąga śmiertelnie niebezpieczne potwory. Z tego powodu duża część filmu odbywa się niemal w kompletnej ciszy.

Filmy na Halloween 2019: Kiedy gasną światła (2016)

Jeśli najbardziej boisz się ciemności, raczej nie polecamy oglądania tego filmu. Główna bohaterka była nawiedzana przez potwora tuż po zgaszeniu świateł. Po latach podobnych zjawisk w rodzinnym domu doświadcza jej brat. Czy przerażająca istota rzeczywiście istnieje, czy jest tylko wytworem chorej psychiki bohaterów?

Filmy na Halloween 2019: Suspiria (2018)

To remake filmu z 1977 roku, który jest zaliczany do jednego z najwybitniejszych horrorów w historii kina. Amerykańska tancerka wyjeżdża do szkoły baletowej w Berlinie, gdzie jest świadkiem mrożących krew w żyłach wydarzeń. Filmem zachwycił się Quentin Tarantino podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji. Co ciekawe, zagrała w nim również polska aktorka, Małgorzata Bela.

Filmy na Halloween 2019: mother! (2017)

Nie jest to typowy horror, a bardziej film psychologiczny, pełen alegorii i ukrytych przesłań. Opowiada o parze, której idealne życie zostanie wystawione na poważną próbę, gdy do ich domu zawita dwoje obcych ludzi. 

Filmy na Halloween 2019: Halloween (2018)

40 lat od premiery pierwszej części Halloween dostaniemy kolejny film o przerażającym Michaelu Myersie. Główna bohaterka, w którą ponownie wciela się Jamie Lee Curtis przygotowuje się do ostatecznego starcia z psychopatycznym zabójcą. 

Filmy na Halloween 2019: Uciekaj! (2017)

Ten film to jedno z największych zaskoczeń ostatnich lat, utrzymany w zupełnie innym klimacie, jaki znamy z większości horrorów. Czarnoskóry mężczyzna zostaje zaproszony do domu swojej dziewczyny, aby poznać jej rodziców. Szybko jednak okazuje się, że nie jest to zwykła posiadłość, a klimat, jaki w niej panuje, zmienia się z minuty na minutę.

NAJNOWSZE