Filip Chajzer - syn, Instagram, wiek, wzrost, żona, kontakt

2018-08-27 13:47
Filip Chajzer
Autor: WBF Filip Chajzer

Filip Chajzer - syn, Instagram, wiek, wzrost, żona, kontakt - to zapytania, które najczęściej wpisujecie w Google na temat dziennikarza. Zbieramy w jednym newsie informacje o Filipie Chajzerze.

Filip Chajzer - syn, Instagram, wiek, wzrost, żona, kontakt. Co warto wiedzieć o jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych? Filip prowadził m.in. programy Mali Giganci oraz Hipnoza, a także wystąpił w programie Ameryka Express razem ze swoim ojcem, Zygmuntem. Zbieramy najważniejsze informacje o Filipie Chajzerze.

Ameryka Express w TV i online - gdzie oglądać 3. sezon programu TVN?

Filip Chajzer: Instagram

Instagram Filipa to filip_chajzer. Dziennikarz dzieli się zarówno zdjęciami ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego.

Filip Chajzer: wiek

Filip urodził się 27 listopada 1984 roku. W tym roku będzie obchodził 34. urodziny.

Filip Chajzer: żona

Dziennikarz spotyka się z Małgorzatą Walczak, która obecnie jest managerką Filipa. Wcześniej pracowała jako reporterka w TVP Info.

Filip Chajzer: syn

Syn z pierwszego małżeństwa Chajzera, Maksymilian, zginął tragicznie w wypadku samochodowym. W 2017 roku na świat przyszedł drugi syn dziennikarza, Aleksander.

Filip Chajzer: kontakt

Na Instagramie Chajzera można znaleźć adres mailowy, przez który można się z nim kontaktować: filipzglaszamsie@gmail.com.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE