Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: ONLINE. Gdzie obejrzeć koncert?

2021-07-27 13:43 kg
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: ONLINE. Gdzie obejrzeć koncert?
Autor: materiały prasowe

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata! Gwarantowani - najpopularniejsi artyści i piosenki, które porywają tłumy na weselach! W tym roku prowadzący: Ela Romanowska i Rafał Maserak wcielą się w świadków na ślubie brata Rafała – Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podejmą…nie tylko z miłości. Największym impulsem okaże się niespodziewana informacja, że ich rodzina niebawem znacznie się powiększy… Czy koncert będzie można obejrzeć online?

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: ONLINE. Już 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Tego wieczoru w mrągowskim amfiteatrze usłyszymy największe, weselne hity!

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: kto wystąpi?

W piątkowy wieczór w Mrągowie wystąpi Sławomir, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz przebój „Daj mi tę noc”. Zespół Master rozkręci imprezę piosenką „Żono moja” i energicznym hitem „Bałkanica”. Michał Wiśniewski zaśpiewa m.in. „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a zespół Boys oprócz piosenki „Wolność”, wykona przebój „Una paloma blanca”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: ONLINE

Tegoroczny Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się już 13 sierpnia w amfiteatrze w Mrągowie nad jeziorem Czos. Wydarzenie transmitowane będzie nie tylko na antenie Polsatu, ale również online, za pośrednictwem platformy IPLA.tv. Start koncertu o godzinie 20:05.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE