Fest Bar - Chorzów. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje?

2021-07-22 12:10 Alicja Wójcik
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

W Chorzowie swoją restaurację Amore Mio zdecydował się otworzyć Łukasz wraz z mamą Ewą. Do spółki udało się jej pozyskać włoskiego kucharza. Niestety, jak szybko się okazało, mężczyzna miał iście włoski temperament. Nie bacząc na wspólników, obsługę czy gości, krewki kucharz rzucał wyzwiskami i talerzami na lewo i prawo. A wokół konkurencja duża. Na tej samej ulicy znajduje się turecki kebab, japońskie sushi i restauracja wietnamska.

Fest Bar - Chorzów. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje? Najwyraźniej włoskie smaki Amore Mio nie przekonały gości, bo lokal świecił pustkami i przynosił same straty. Miesięcznie właściciele dokładali do niego od dziesięciu do piętnastu tysięcy złotych. Czy Magda Gessler okazała się antidotum na upadający biznes i gasnącą nadzieję właścicieli?

Fest Bar - Chorzów. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Chorzowa premierowo został wyemitowany 1 października 2020 roku. Gdy Magda Gessler wróciła do restauracji po rewolucji, miała niestety nieco uwag do smaku potraw, które otrzymała. W pełni smakował jej tylko żurek, skrytykowała jednak jakość produktów, z których korzystają właściciele. Restauratorka ostatecznie podsumowała, że żurek jest na tyle smaczny, że warto wpaść na niego do Fest Baru.

Niestety, nawet polecenie Magdy Gessler nie było w stanie uratować tego miejsca. Przez pewien czas Fest Bar funkcjonował, jednak w 2020 roku restauracja została zamknięta - jak możemy przeczytać na stronie - nie tylko ze względu na pandemię, ale również z powodów rodzinnych i zdrowotnych. W Google miejsce to jest oznaczone jako zamknięte na stałe.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE